Погода Ужгород, Закарпаття 19 °C
Вівторок, 18 червня 2019 року
  Останні новини:
   

Закарпатські спортсмени-інваліди перемогли на міжнародному турнірі в Словаччині (Фото)

червня 09
13:41 2018
08 червня 2018 року в Словаччині в місті Михайлівці відбулись масштабні міжнародні змагання спортсменів-інвалідів. Четвертий раз в них активну участь прийняли спортсмени-інваліди та волонтери з Закарпатської області. У змаганнях крім українців прийняли участь спортсмени-інваліди та волонтери зі Словаччини і Угорщини. Відрадно, що українська збірна у цих змаганнях зайняла перше командне місце. Зокрема, призерами і переможцями стали Олександр Лизанець (перше місце по настільному тенісу, друге місце по спортивній ходьби), Михайло Лизанець (перше місце з кидання м'яча), Іван Реміцький (перше місце зі штовхання ядра), Ігор Рейзнер (третє місце з настільного тенісу) та Андріан Опачко (третє місце з дартсу). За збірну України виступали спортсмени-інваліди Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату (голова – Олександр Лизанець).
Організатором змагань виступила Михайловецька районна рада Словацької асоціації інвалідів (президент Ева Хлодінкова).
Закарпатські спортсмени-інваліди висловлюють щиру подяку меценатам заступнику Ужгородського міського голови Олександру Білаку, голові Закарпатського територіального відділення Асоціації платників податків України Марті Волощук, та голові благодійного фонду "Сім'ї Ровта" Алексу Ровту за щиру і всебічну допомогу нашій збірній.
 
 

Подібні новиниПопулярні новини

У центрі Львова серед білого дня обікрали жінку з дитиною

    У

Злодій скористався веселою метушнею у центрі міста під час міського розважального заходу, інформує патрульна поліція Львівської області. Вчора вдень на ...