Погода Ужгород, Закарпаття 11 °C
прозахід
новини західної україни
Вівторок, 25 вересня 2018 року
  Останні новини:
   

Учасники угорського благодійного забігу дісталися вже Ужгородщини (Фото)

червня 08
15:35 2018

Першими їх зустріли сьогодні прикордонники у КПП "Тиса", інформує Прес-служба Чопського прикордонного загону.

Благодійний забіг під патронатом дружини президента Угорщини Аніти Герцег стартував 4 червня у Будапешті, і має на меті зібрати благодійну допомогу для новоствореного дитячого медичного центру на Ужгородщині. 25 чоловіків та жінок з Угорщини бігтимуть ще 30 кілометрів територією України до села Ратівці, де їх зустрічатиме дружина Президента України Марина Порошенко. Привітати учасників благодійного забігу прийшли також перший заступник Генерального консула Угорщини в м.Ужгород Ласло Куті, заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Віктор Мікулін, керівництво Чопського прикордонного загону та Закарпатської митниці ДФС.

З метою прискорення пропускних операцій прикордонники залучили додатковий персонал та рухомий комплекс автоматизації паспортного контролю "Гарт-1/П". Прикордонний та митний контроль бігуни пройшли за лічені хвилини, після чого продовжили благородну місію.

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія перукарки Ержебет Пушавер (Фото)

    Втрачений

Нещодавно я переконалася у тому, що зіркою соцмереж може бути не лише сучасна модна дівчина, а і дівчина з минулого – теж модна, щира і красива. Фотографії ...