Погода Ужгород, Закарпаття 8 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 21 березня 2019 року
  Останні новини:
   

Учасники угорського благодійного забігу дісталися вже Ужгородщини (Фото)

червня 08
15:35 2018

Першими їх зустріли сьогодні прикордонники у КПП "Тиса", інформує Прес-служба Чопського прикордонного загону.

Благодійний забіг під патронатом дружини президента Угорщини Аніти Герцег стартував 4 червня у Будапешті, і має на меті зібрати благодійну допомогу для новоствореного дитячого медичного центру на Ужгородщині. 25 чоловіків та жінок з Угорщини бігтимуть ще 30 кілометрів територією України до села Ратівці, де їх зустрічатиме дружина Президента України Марина Порошенко. Привітати учасників благодійного забігу прийшли також перший заступник Генерального консула Угорщини в м.Ужгород Ласло Куті, заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Віктор Мікулін, керівництво Чопського прикордонного загону та Закарпатської митниці ДФС.

З метою прискорення пропускних операцій прикордонники залучили додатковий персонал та рухомий комплекс автоматизації паспортного контролю "Гарт-1/П". Прикордонний та митний контроль бігуни пройшли за лічені хвилини, після чого продовжили благородну місію.

Подібні новиниПопулярні новини

Другий тур остаточно визначився – туди виходять Зеленський і Порошенко

    Другий

Центр досліджень "СОЦІС" опублікував березневу соціологію. Відповідно до останніх соціологічних даних, лідером президентських перегонів залишається ...