Погода Ужгород, Закарпаття 12 °C
прозахід
новини західної україни
Вівторок, 23 жовтня 2018 року
  Останні новини:
   

Авторка-виконавиця Людмила Ковач дала благодійні концерти у Мукачеві

червня 02
13:31 2018

"Любов ніколи не перестає..." - під такою назвою у місті Мукачеві пройшли одразу два благодійні авторські концерти надзвичайно талановитої мукачівки, відомої далеко за межами нашого краю авторки-виконавиці Людмили Ковач. 
На гостей чекала надзвичайно яскрава концертна програма, яка гармонійно поєднувала проникливу лірику, запальний драйв, пісочну анімацію та щиру розмову з головною героїнею свята. Чудові пісні Людмили Ковач звучали не тільки у її виконанні, їх виконували і талановиті відомі виконавці краю.
Гарним доповненням свята стала передача "Вогню любові", який подорожує містами України - естафету приймало Мукачево. 
Переповнена зала міського театру під час концертів, щирі оплески, сльози і радість водночас – сьогодні засвідчили, що "любов ніколи не перестає" у душах тих, хто вміє її дарувати іншим – Людмили Ковач, яка у ювілейний день свого народження дарувала частину власної душі усім присутнім і тим, які найбільше потребують любові і підтримки – онкохворим діткам Закарпаття, адже зібрані кошти під час концертів будуть направлені саме на їх лікування, інформує Мукачівська міськрада.

Подібні новиниПопулярні новини

На Рівненщині на полюванні сталася трагедія

    На

22 жовтня у лісі неподалік с. Сопачів на Рівненщині під час полювання 58-річний мешканець Володимирецького району через необережне поводження зі зброєю ...