Погода Ужгород, Закарпаття 12 °C
прозахід
новини західної україни
Вівторок, 23 жовтня 2018 року
  Останні новини:
   

Фахівці Держгеокадастру виявили порушень земельного законодавства на понад мільйон гривень

травня 29
11:51 2018

З початку року спеціалісти  Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області здійснили 293 заходи державного контролю за використанням та охороною земель усіх форм власності, під час яких виявлено 91 порушення земельного законодавства. 

До адміністративної відповідальності притягнуто 75 осіб та накладено адміністративних стягнень на суму 15 тисяч 385 гривень. Видано 80 приписів на усунення виявлених порушень земельного законодавства та складено 74 протоколи. 

У ході перевірки спеціалістами Держгеокадастру виявлено низку  порушень, зокрема,  щодо самовільного зайняття земельних ділянок, зміни цільового призначення та зняття родючого шару ґрунту без спеціального дозволу  - загалом на суму понад 1 мільйон 85 тисяч гривень. З них більше  298 тисяч, які були добровільно сплачені порушниками земельного законодавства, вже надійшли до місцевих бюджетів області. 

За результатами здійснених перевірок 10 справ скеровано до правоохоронних органів, - інформують в Головному управлінні Держгеокадастру у Закарпатській області.

Прес-центр Закарпатської ОДА

Подібні новиниПопулярні новини

На Рівненщині на полюванні сталася трагедія

    На

22 жовтня у лісі неподалік с. Сопачів на Рівненщині під час полювання 58-річний мешканець Володимирецького району через необережне поводження зі зброєю ...