Погода Ужгород, Закарпаття 3 °C
Неділя, 24 березня 2019 року
  Останні новини:
   

Фермери Рівненщини збираються взяти в облогу Верховну Раду

травня 21
16:46 2018

Якщо народні обранці не схвалять запропонований Асоціацією фермерів України законопроект, фермери будуть пікетувати парламент. У тому числі й рівненські. Адже документом передбачена передача землі, яка перебуває у них в постійному користуванні, у приватну власність їхнім рідним після їхньої смерті.

 - Ми вимагаємо у нардепів підтримати цей законопроект своїм голосом, - каже голова Асоціації фермерів Рівненщини Андрій Кузьмич. - Адже він важливий для нас: землю, яка перебувала у фермера в постійному користуванні, віддадуть йому в приватну власність. І процедура її оформлення відбуватиметься без втручання Держгеокадастру. 15 травня законопроект винесуть на розгляд. Якщо депутати не проголосують за його прийняття, Асоціація пікетуватиме ВР, добиваючись, щоб наші вимоги почули, інформує "РВ".

На думку заступника начальника управління Держгеокадастру в Рівненській області Сергія Дубича, прийняття закону знизить соціальну напругу в краї. Він також наголосив, що йдеться не про ті людські паї, які фермери орендують у городян та селян, а про ті, які їм давно виділили в постійне користування.

Подібні новиниПопулярні новини

Історія в кущах: на Кальварії є закинута секція із похованням доньки губернатора Григорія Жатковича (Фото)

    Історія

Кладовище на пагорбі Кальварія в Ужгороді є місцем, де можна вивчати історію краю. Там поховані відомі державні діячі, художники, письменники, лікарі, музиканти, ...