Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 25 червня 2018 року
  Останні новини:
   

Старовинні скрипки намагалася вивезти до Словаччини українка (Фото)

травня 20
10:07 2018

Як повідомляє прес-служба ДФС у Закарпатській області, на митному посту "Ужгород" не допустили вивезення з країни двох старовинних скрипок. Вивезти їх на територію Словаччини намагалася громадянка України на автомобілі "HYUNDAI COUPE" із чеською реєстрацією. Під час огляду автомобіля працівники митниці виявили у багажному відділенні дві скрипки зі смичками у футлярах. Музичні інструменти мали ознаки таких, що були виготовлені 50 і більше років тому, тоді як переміщення культурних цінностей через митний кордон України, відповідно до Закону України "Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей", обмежено. Відносно правопорушниці склали протокол про порушення митних правил, музичні ж інструменти вилучили до рішення суду.  


Подібні новиниПопулярні новини

Учасниками нападу на ромський табір у Львові, під час якого загинув 24-річний закарпатець, були семеро 16-17-річних львів’ян. Усіх затримали (Фото)

    Учасниками

Департамент комунікації Національної поліції України повідомляє про затримання семи нападників на тимчасове ромське поселення у Львові, яке сталося цієї ночі. ...