Погода Ужгород, Закарпаття 15 °C
Вівторок, 18 червня 2019 року
  Останні новини:
   

У рамках «СлободиКульт» в Ужгороді відкрилася виставка фоторобіт Міші Педана (Фото)

травня 18
18:42 2018

У рамках масштабного культурного фестивалю "СлобадаКульт" сьогодні о 17.00 відкрилася виставка фоторобіт відомого харківського фотографа Міші Педана. Його називають одним із представників другої хвилі харківської школи фотографії, хоча сам митець вже понад 20 років проживає у Стокгольмі.

В ужгородській неформальній галереї "Коридор" на вулиці Пархоменка харків'яни представили близько 40 робіт Педана із серії "М – метро". Ці світлини Міша зробив у середині 80-х років, коли фотографував у метро дорогою на роботу і додому випадкових пасажирів. Робив це крадькома, адже в метро фотографувати не дозволяли, тож люди на фото не позують, а займаються звичними у метро речами: розмовляють, сплять, читають, розглядають інших.

Для виставки стіни "Коридору" оформили у стилі метро. Вийшов стилізований вагон, у якому можна перенестися у 80-ті. Побачити світлини можна буде протягом 10 днів щодня з 10.00.

Про Захід

Подібні новиниПопулярні новини

У центрі Львова серед білого дня обікрали жінку з дитиною

    У

Злодій скористався веселою метушнею у центрі міста під час міського розважального заходу, інформує патрульна поліція Львівської області. Вчора вдень на ...