Погода Ужгород, Закарпаття 6 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 17 жовтня 2018 року
  Останні новини:
   

В історичному центрі Львова зведуть сучасну будівлю

травня 18
13:44 2018

Виконком Львівської міськради погодив містобудівні умови та обмеження для проектування офісного будинку з підземною автостоянкою на вул. Гайдамацькій.

Згідно з проектом рішення, ТзОВ "Воркбуд" збудує офісний будинок на земельній ділянці площею 0,0574 га, яка розташована поруч з двома пам'ятками архітектури, одна з яких – церква святої Параскеви П'ятниці, національного значення, повідомляє "Дивись інфо".

Земельна ділянка, на якій зводитимуть офіси, розташована у зоні Г-2 – зоні центру ділової, громадської діяльності місцевого значення у межах ансамблю історичного центру, включеного до переліку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, та у межах історичного ареалу м. Львова. Цільове призначення будівлі – обслуговування інших будівель громадської забудови. Максимально допустимий відсоток ділянки – 73,5%. Гранично допустима висота будівлі – 11,35 м.

Подібні новиниПопулярні новини

У Рівному пенсіонерка покінчила з собою, викинувшись з багатоповерхівки

    У

Учора, 15 жовтня, на вул. Макарова в Рівному з вікна малосімейки вискочила 68-річна жінка. Від отриманих травм вона загинула на місці, повідомляє ...