Погода Ужгород, Закарпаття 24 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 23 травня 2018 року
 Останні новини:

В історичному центрі Львова зведуть сучасну будівлю

травня 18
13:44 2018

Виконком Львівської міськради погодив містобудівні умови та обмеження для проектування офісного будинку з підземною автостоянкою на вул. Гайдамацькій.

Згідно з проектом рішення, ТзОВ "Воркбуд" збудує офісний будинок на земельній ділянці площею 0,0574 га, яка розташована поруч з двома пам'ятками архітектури, одна з яких – церква святої Параскеви П'ятниці, національного значення, повідомляє "Дивись інфо".

Земельна ділянка, на якій зводитимуть офіси, розташована у зоні Г-2 – зоні центру ділової, громадської діяльності місцевого значення у межах ансамблю історичного центру, включеного до переліку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, та у межах історичного ареалу м. Львова. Цільове призначення будівлі – обслуговування інших будівель громадської забудови. Максимально допустимий відсоток ділянки – 73,5%. Гранично допустима висота будівлі – 11,35 м.

Подібні новиниПопулярні новини

Шведський підхід до бізнесу в Карпатах, або Як у Великому Бичкові роблять меблі для IKEA

    Шведський

У селищі Великий Бичків Рахівського району працює підприємство, яке вже десятиліттями виготовляє меблеву продукцію для IKEA – всесвітньовідомого шведського ...