Погода Ужгород, Закарпаття 24 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 23 травня 2018 року
 Останні новини:

На Львівщині дитину вбив... новий диван

травня 18
10:06 2018

Трирічний хлопчик помер під час перегляду мультфільма по телевізору. Трагедія сталася в одному із сіл Жидачівського району Львівської області.

Як повідомили правоохоронці, мама хлопчика відлучилася у двір по господарству, а для 3-річного сина включила мультфільм по телевізору. Коли жінка повернулася додому, то побачила жахливу картину. Диван, на якому сидів її син, склався, було видно лише ноги хлопчика. Дитина не подавала ознак життя. Лікарі "швидкої", які прибули на виклик, нічим зарадити вже не змогли, інформує "Багнет".

Як з'ясували пізніше правоохоронці, в дивані спрацював механізм і він сам по собі зачинився. Дитина, швидше за все, задихнулася. Їй передушило горло, і хлопчик не зміг покликати на допомогу.

Диван був новим, куплений нещодавно. Поліція з'ясовує обставини події, спробують дізнатися, чи був диван справним чи бракованим.

Відкрито кримінальне провадження.

Подібні новиниПопулярні новини

Шведський підхід до бізнесу в Карпатах, або Як у Великому Бичкові роблять меблі для IKEA

    Шведський

У селищі Великий Бичків Рахівського району працює підприємство, яке вже десятиліттями виготовляє меблеву продукцію для IKEA – всесвітньовідомого шведського ...