Погода Ужгород, Закарпаття 23 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 23 липня 2018 року
  Останні новини:
   

Названо переможців обласного фестивалю-конкурсу «Таланти багатодітної родини»

травня 16
16:29 2018

Майже півтори сотні дітей віком від 6 до 18 років із багатодітних і малозабезпечених сімей з різних куточків Закарпаття взяли участь у п'ятнадцятому обласному фестивалі-конкурсі "Таланти багатодітної родини", що відбувся в Ужгороді. Цьогоріч конкурс проходив у номінаціях: "музичне виконання", "вокальне мистецтво", "художнє слово", "хореографічне мистецтво", "оригінальний жанр", "образотворче та декоративно-прикладне мистецтво".
За результатами визначено переможців: 

У номінації ""Інструментальне виконання"
Лауреат І ступеня – Орос Володимир (Мукачівська дитяча школа  мистецтв №1 ім. С. Мартона)
Лауреат І ступеня – Мандзюк Юлія (Свалявська дитяча  школа мистецтв)
Лауреат ІІ ступеня – Поп Анна   (Білківська дитяча  школа мистецтв)
Лауреат ІІ ступеня – Рябінчак Назарій (Нижньоворітська дитяча музична школа)
Лауреат ІІІ ступеня – Тулюк Софія (Мукачівська дитяча школа мистецтв №2)

У номінації "вокальне мистецтво"
Лауреат І ступеня – Тороні Юліана (Мукачівська дитяча школа мистецтв №2)
Лауреат І ступеня – Шпеник Катерина (Мукачівська дитяча школа  мистецтв №1 ім. С. Мартона)
Лауреат ІІ ступеня – Вокальний дует у складі: Гнаткович Евніки та Гнаткович Даніели (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Лауреат ІІ ступеня – Павлючок Марія (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості)
Лауреат ІІІ ступеня – Андрушек Олеся (вокальна студія "Камертон" м.Перечин)
Лауреат ІІІ ступеня – Райчинець Софія (Воловецька дитяча школа мистецтв)

У номінації "художнє слово"
Лауреат І ступеня – Павлюк Марія (Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Лауреат ІІ ступеня – Васьовчик Михайло (Будинок культури с. Великий Раковець)
Лауреат ІІ ступеня – Міськова Анастасія (Ужгородська дитяча  школа мистецтв)

У номінації "хореографічне мистецтво"
Лауреат І ступеня – Якимець Анна (Берегівський міський будинок культури)
Лауреат ІІ ступеня – Гуляна Світлана (Іршавський міський центр позашкільної освіти)
Лауреат ІІ ступеня – Учні 7 класу хореографічного відділення Ужгородської дитячої школи мистецтв

У номінації "образотворче мистецтво"
Лауреат І ступеня – Легеза Вікторія (Середнянська дитяча школа мистецтв)
Лауреат ІІ ступеня – Григулька Мирослава (Драгівська дитяча школа мистецтв)
Лауреат ІІ ступеня – Лакатош Марія (Рахівський районний  будинок дитячої та юнацької творчості)
Лауреат ІІІ ступеня – Микита Діана (Ільницька дитяча школа  мистецтв)

У номінації  "Декоративно-прикладне мистецтво"
Лауреат І ступеня – Черній Данило (Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької  творчості "ПАДІЮН")
Лауреат ІІ ступеня – Данко Аліна (Хустський районний центр позашкільної роботи)
Лауреат ІІ ступеня – Башані Маркос (Коритнянська ЗОШ)
Лауреат ІІІ ступеня – Леньо Ярослав (Широківська дитяча школа мистецтв

Переможці отримали грамоти та подарунки, інформує прес-служба ОДА.
 

Подібні новини



Популярні новини

У селі на Прикарпатті сталася трагедія

    У

В с. Річка на Івано-Франківщині сталася страшна трагедія. Там між молодою парою, яка відпочивала у компанії друзів, виникла сварка, після якої ...