Погода Ужгород, Закарпаття -3 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 19 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

В Ужгороді розпочався масштабний форум «СлободаКульт» (Фото)

травня 15
18:28 2018

Сьогодні, 15-го травня, в Ужгороді стартував потужний форум "СлободаКульт", який триватиме два тижні поспіль у двох містах області – Ужгороді та Мукачеві.

За цей час відбудеться понад сотню різних подій та атракцій, до області приїхав цілий культурний десант – півтора сотні представників мистецтва та культури. Офіційне відкриття заходу відбулося в архітектурно-історичному комплексі "Совине гніздо" за участі міністра культури України Євген Ніщука, голови Ужгородської міської ради Богдана Андріїва.

Євген Ніщук відзначив, що вражений цим проектом, адже в обох регіонів багато спільного, зокрема, сильно розвинута мультикультурність та багатомовність. Міністр відзначив: "Я дуже радий тому, що в Закарпатті ці дні буде вирувати обмін і діалог, обговорення, бо ж саме через культуру можна краще пізнати одне одного, побудувати той неймовірно тісний місток розуміння, який не зможе подолати жоден агресор, який хоче зіграти на тому, що хтось є іншим, що ми є різними. Саме цей проект – "СлободаКульт" на Закарпатті – це доведе".

Водночас у "Совиному гнізді" відкрилася головна виставка форуму "СлободаКульт".

"Про Захід" 

Подібні новиниПопулярні новини

На святі молодого вина благодійну крамничку розгорнув «Барбос» (Фото)

    На

Зоозахисна організація "Барбос", яка опікується ужгородським притулком для бездомних тварин, організувала благодійну крамничку на святі молодого вина ...