Погода Ужгород, Закарпаття 19 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 25 травня 2018 року
 Останні новини:

В Ужгороді розпочався масштабний форум «СлободаКульт» (Фото)

травня 15
18:28 2018

Сьогодні, 15-го травня, в Ужгороді стартував потужний форум "СлободаКульт", який триватиме два тижні поспіль у двох містах області – Ужгороді та Мукачеві.

За цей час відбудеться понад сотню різних подій та атракцій, до області приїхав цілий культурний десант – півтора сотні представників мистецтва та культури. Офіційне відкриття заходу відбулося в архітектурно-історичному комплексі "Совине гніздо" за участі міністра культури України Євген Ніщука, голови Ужгородської міської ради Богдана Андріїва.

Євген Ніщук відзначив, що вражений цим проектом, адже в обох регіонів багато спільного, зокрема, сильно розвинута мультикультурність та багатомовність. Міністр відзначив: "Я дуже радий тому, що в Закарпатті ці дні буде вирувати обмін і діалог, обговорення, бо ж саме через культуру можна краще пізнати одне одного, побудувати той неймовірно тісний місток розуміння, який не зможе подолати жоден агресор, який хоче зіграти на тому, що хтось є іншим, що ми є різними. Саме цей проект – "СлободаКульт" на Закарпатті – це доведе".

Водночас у "Совиному гнізді" відкрилася головна виставка форуму "СлободаКульт".

"Про Захід" 

Подібні новиниПопулярні новини

У Чернівцях сталася ДТП (Фото)

    У

На перетині вул. Кишинівської і Січових стрільців у Чернівцях сталася автоаварія. Там зіштовхнулися два легковики. Фото з місця ДТП опублікували у ...