Погода Ужгород, Закарпаття 20 °C
Субота, 20 квітня 2019 року
  Останні новини:
   

"На Закарпатті ситуація загалом є спокійною", – ОБСЄ

травня 08
09:58 2018

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг в інтерв'ю 112.ua розповів про нинішню ситуацію на Закарпатті.

Як зазначає Александр Хуг, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ не може давати коментарі оціночного характеру, проте вони спостерігають за подіями і все, що фіксують, викладають у щоденних звітах на сайті ОБСЄ трьома мовами (англійською, українською, російською). Читачі самі роблять висновки на основі цієї інформації. Місія посилила патрулювання в Закарпатській області, і все, що вдалося зафіксувати, було опубліковано. Провідну роль у цій роботі відігравала команда СММ з Івано-Франківська. 

"Загалом ми бачимо, що ситуація в регіоні спокійна. Ми не робимо жодних висновків, але якщо ситуація зміниться і ми встановимо факти, які викликатимуть занепокоєння, ми про них повідомимо. Я хотів би підкреслити, що наше завдання — звітувати про те, що ми бачимо, а не повідомляти про те, що ми думаємо. Пліток та спекуляцій довкола ситуації на Закарпатті і так достатньо, і ми не хочемо додатково цьому сприяти. Ми не робимо припущень, а встановлюємо факти і повідомляємо про них", - каже Хуг.

Команда спостерігачів перебуває в Івано-Франківську, звідки вони здійснюють патрулювання на Закарпатті. На цьому етапі у ОБСЄ не бачать необхідності у збільшенні кількості спостерігачів в івано-франківській команді, а також необхілності відкривати офіс в Ужгороді.

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія ресторатора Мано Фюреді (Фото)

    Втрачений

Дивно, як місто може швидко забути навіть тих людей, чиє ім'я багато років було на слуху у всіх. От кого би зі старожилів-корінних ужгородців ви не запитали, чи ...