Погода Ужгород, Закарпаття 14 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 22 вересня 2018 року
  Останні новини:
   

"На Закарпатті ситуація загалом є спокійною", – ОБСЄ

травня 08
09:58 2018

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг в інтерв'ю 112.ua розповів про нинішню ситуацію на Закарпатті.

Як зазначає Александр Хуг, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ не може давати коментарі оціночного характеру, проте вони спостерігають за подіями і все, що фіксують, викладають у щоденних звітах на сайті ОБСЄ трьома мовами (англійською, українською, російською). Читачі самі роблять висновки на основі цієї інформації. Місія посилила патрулювання в Закарпатській області, і все, що вдалося зафіксувати, було опубліковано. Провідну роль у цій роботі відігравала команда СММ з Івано-Франківська. 

"Загалом ми бачимо, що ситуація в регіоні спокійна. Ми не робимо жодних висновків, але якщо ситуація зміниться і ми встановимо факти, які викликатимуть занепокоєння, ми про них повідомимо. Я хотів би підкреслити, що наше завдання — звітувати про те, що ми бачимо, а не повідомляти про те, що ми думаємо. Пліток та спекуляцій довкола ситуації на Закарпатті і так достатньо, і ми не хочемо додатково цьому сприяти. Ми не робимо припущень, а встановлюємо факти і повідомляємо про них", - каже Хуг.

Команда спостерігачів перебуває в Івано-Франківську, звідки вони здійснюють патрулювання на Закарпатті. На цьому етапі у ОБСЄ не бачать необхідності у збільшенні кількості спостерігачів в івано-франківській команді, а також необхілності відкривати офіс в Ужгороді.

Подібні новиниПопулярні новини

Грандіозна пожежа у Мукачеві: палає приватний будинок (Фото, відео)

    Грандіозна

Сьогодні, близько 16:00 години у Мукачеві загорівся будинок на вулиці Водній, інформує Мukachevo.net. На пожежі працює вже кілька пожежних автівок. Наразі ...