Погода Ужгород, Закарпаття 3 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 18 січня 2019 року
  Останні новини:
   

"Закарпатгаз" змінює режим роботи

травня 02
16:09 2018

Відтепер споживачі природного газу Закарпатської області зможуть отримати якісну консультацію менеджерів з 8.00 до 17.00 без перерви на обід. Така новація ще більше мінімізує час очікування споживача в черзі, інформує прес-служба ПАТ "Закарпатгаз".

З 2 травня 2018 року обслуговування споживачів природного газу Закарпатської області у Центрах обслуговування клієнтів компанії здійснюватиметься без обідньої перерви з 8.00 до 17.00 за к. ч.

"Для більш зручного обслуговування наших клієнтів нами встановлено новий режим роботи. Прийом споживачів буде здійснюватися у робочі дні без перерви на обід, що дасть змогу виключити очікування клієнтами на прийом менеджерами. Ми сподіваємося, що такий режим роботи буде комфортним для наших клієнтів і дозволить ще більше покращити ефективність обслуговування", - коментує начальник Управління клієнтського сервісу ПАТ "Закарпатгаз" Тетяна Королович.

В Центрах обслуговування клієнтів забезпечена можливість максимально комфортного прийому споживачів – в залах встановлені комфортні дивани, кулери з водою, працює кондиціонер та електронна черга. Для клієнтів з дітьми діє дитячий куточок. Для людей з інвалідністю передбачено спеціальний пандус.

Окрім того, для отримання дистанційної консультації та допомоги операторів працює контакт-центр компанії. Щоденно, з 8.00 до 20.00 за к. ч. (без вихідних та святкових днів) споживачі природного газу можуть зв'язатися з операторами за номерами телефонів багатоканальної лінії (0312) 48 83 04 та (067) 01 03 104. Додатковою можливістю для клієнтів компанії, які бажають отримати онлайн-консультацію є існуючий веб-сервіс "Особистий кабінет" на сайті 104.ua та мобільний додаток для Android - 104 Mobile, який можна завантажити за посиланням Google Play.

 

 

 

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія перукаря Йожефа Шека (Фото)

    Втрачений

У "Втраченому Ужгороді" ми вже розповідали про місцевих перукарів. У міжвоєнні часи їх в Ужгороді працювало доволі багато, причому більшість були чоловіками. ...