Погода Ужгород, Закарпаття 3 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 18 січня 2019 року
  Останні новини:
   

25 виноробів представляють свої вина на фестивалі «SakuraWine» в Ужгороді (Фото)

квітня 21
13:53 2018

Як повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради, в місті успішно стартував дводенний фестиваль "Sakura Wine". Відкривали захід чиновники та виступ оркестру Головного управління Національної поліції у Закарпатській області.У підвалах "Совиного гнізда свої вироби представили 25 виноробів із Закарпаття, інших областей України та гості зі Словаччини. Враховуючи сакурову тематику, на фестивалі окремо презентовані кращі рожеві вина з різних куточків світу – Франції, Угорщини, Словаччини, Італії тощо.

Надворі гостей свята чекає гастрономічна локація зі смачними стравами, які готують місцеві кулінари. Для дітей проходитимуть майстер-класи, зокрема із виготовлення карамелі. Є також на території фесту тематична "сакурова" фотозона.  

Фестиваль в Ужгороді триватиме два дні, протягом яких гостей свята з головної сцени фесту розважатимуть відомі місцеві виконавці, серед яких хор "Кантус", гурти "Чаламада", "308" та інші.

 

Теги
Share

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія перукаря Йожефа Шека (Фото)

    Втрачений

У "Втраченому Ужгороді" ми вже розповідали про місцевих перукарів. У міжвоєнні часи їх в Ужгороді працювало доволі багато, причому більшість були чоловіками. ...