Погода Ужгород, Закарпаття 3 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 18 січня 2019 року
  Останні новини:
   

Скандальний "Європейський" у Рівному зносити не будуть

квітня 20
13:12 2018

Останнє засідання Рівненської міськради завершилось скандалом — через житловий комплекс "Європейський", який не так давно звели на вул. Марка Вовчка. Звели, як кажуть депутати, не зовсім законно, бо місто дозволяло будувати там офісний центр, а не два багатоквартирних будинки. А тепер забудовник Юрій Юшчишин ще й розірвав з міськрадою договір оренди на 56 соток землі під ними.

Землю пану Юшчишину надали три роки тому для "розміщення адміністративно-побутового центру". Однак збудували на ділянці два п'ятиповерхових житлових будинки: один — на чотири під'їзди, а інший — на п'ять. Багатоповерхівки назвали житловим комплексом "Європейський". Одразу біля нього нині — приватна стоянка та гаражі, повідомляє "РВ".

На сесії депутат від "Батьківщини" Олександр Курсик заявив, що забудовник за таке порушення має заплатити штраф, а заодно і знести зведені будівлі, аби землю було використано відповідно до цільового призначення. Як це, наприклад, зробили у Хмельницькому, де виконавча служба за рішенням суду знесла самовільно побудований триповерховий будинок вартістю 250 тисяч доларів.

Однак таку пропозицію одразу відкинув міський голова Володимир Хомко, назвавши її нереальною. Тож після його наполягання 22 депутати проголосували за розірвання договору оренди із забудовником. Тим самим звільнили його від орендної плати, яку він сплачував до міського бюджету.

Міський голова Рівного Володимир Хомко з цього приводу зауважив:

— Зносити щось можна лише за рішенням суду. Але якщо воно і буде, то міська рада його не виконуватиме. Бо цим займається виконавча служба. У Рівного є прецедент, коли чотири роки тому був виграний суд, в ухвалі чітко було написано — знести будинок біля школи №?21, але до цього часу виконавча служба пише мені відписки, що не знає, як це зробити. У Хмельницькому розвалили будинок, в якому було всього дві квартири. А на Марка Вовчка продано сімдесят квартир. Куди підуть всі ці люди, які вже стали власниками житла?

Богдан СЛОНЕЦЬ

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія перукаря Йожефа Шека (Фото)

    Втрачений

У "Втраченому Ужгороді" ми вже розповідали про місцевих перукарів. У міжвоєнні часи їх в Ужгороді працювало доволі багато, причому більшість були чоловіками. ...