Погода Ужгород, Закарпаття 25 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 23 травня 2018 року
 Останні новини:

Учні однієї зі шкіл Ужгорода провели «Зустріч у літературному кафе»

квітня 19
11:39 2018

"Зустріч у літературному кафе"із закарпатською поезією вже вдруге провели учні Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня № 1 з поглибленим вивчення англійської мови. Напередодні на читання творів та виконання пісень на слова закарпатських авторів малі школярики запросили усіх охочих у Закарпатський художній музей ім. Й Бокшая. Декламували "дорослу", навіть філософську лірику Лідії Повх, Степана Жупанина, Надії Панчук, Василя Густі, Хрестини Керити, Тетяни Ліхтей та багатьох інших.

Тоді як на першій "Зустрічі у літературному кафе" у минулому році ділилися віршиками закарпатських поетів для малят. Разом із дітками виступили також народна артистка Клара Лабик та солістка хору Закарпатської обласної філармонії Мирослава Копинець. Такий формат для кращого пізнання творчого доробку рідного краю започаткувала заступник директора цієї школи Марія Арабська. Батьки, дорослі поціновувачі і присутні навіть автори поезій вітали виконання віршів і пісень щирими і бурхливими оплесками.

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради 

Подібні новини



Популярні новини

Шведський підхід до бізнесу в Карпатах, або Як у Великому Бичкові роблять меблі для IKEA

    Шведський

У селищі Великий Бичків Рахівського району працює підприємство, яке вже десятиліттями виготовляє меблеву продукцію для IKEA – всесвітньовідомого шведського ...