Погода Ужгород, Закарпаття -2 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 19 січня 2019 року
  Останні новини:
   

Учні однієї зі шкіл Ужгорода провели «Зустріч у літературному кафе»

квітня 19
11:39 2018

"Зустріч у літературному кафе"із закарпатською поезією вже вдруге провели учні Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня № 1 з поглибленим вивчення англійської мови. Напередодні на читання творів та виконання пісень на слова закарпатських авторів малі школярики запросили усіх охочих у Закарпатський художній музей ім. Й Бокшая. Декламували "дорослу", навіть філософську лірику Лідії Повх, Степана Жупанина, Надії Панчук, Василя Густі, Хрестини Керити, Тетяни Ліхтей та багатьох інших.

Тоді як на першій "Зустрічі у літературному кафе" у минулому році ділилися віршиками закарпатських поетів для малят. Разом із дітками виступили також народна артистка Клара Лабик та солістка хору Закарпатської обласної філармонії Мирослава Копинець. Такий формат для кращого пізнання творчого доробку рідного краю започаткувала заступник директора цієї школи Марія Арабська. Батьки, дорослі поціновувачі і присутні навіть автори поезій вітали виконання віршів і пісень щирими і бурхливими оплесками.

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради 

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія перукаря Йожефа Шека (Фото)

    Втрачений

У "Втраченому Ужгороді" ми вже розповідали про місцевих перукарів. У міжвоєнні часи їх в Ужгороді працювало доволі багато, причому більшість були чоловіками. ...