Погода Ужгород, Закарпаття 3 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 18 січня 2019 року
  Останні новини:
   

Ужгородські патрульні зіграли у футбол зі школярами

квітня 18
20:02 2018

Нещодавно, завершився матч "Дружби" з футболу між працівниками патрульної поліції та школярами загальноосвітньої школи №7 в місті Ужгород. Основною метою заходу є залучення дітей до спорту та здорового способу життя, інформує Патрульна поліція Закарпатської області.

Очільник патрульної поліції Закарпаття, який теж взяв участь у грі, зауважив: 
— "Такі спортивні змагання є важливою частиною профілактичної роботи з дітьми. Це допомагає пробудити між ними та патрульними почуття дружби, толерантності та поваги один до одного. Тим паче, завжди цікаво поспілкуватись та позмагатись з дорослими, а тим більше з полісменами".

Спільно із патрульними організатором та партнером турніру виступив депутат Ужгородської райради Роланд Цебер, який подарував школі волейбольні та футбольні м'ячі.

Під час гри всі учасники продемонстрували командну згуртованість, індивідуальну майстерність та бажання перемоги. Поєдинок виявився яскравим та емоційним. З рахунком 3:3 — перемогла дружба.

 

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія перукаря Йожефа Шека (Фото)

    Втрачений

У "Втраченому Ужгороді" ми вже розповідали про місцевих перукарів. У міжвоєнні часи їх в Ужгороді працювало доволі багато, причому більшість були чоловіками. ...