Погода Ужгород, Закарпаття 25 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 23 травня 2018 року
 Останні новини:

Ужгородські патрульні зіграли у футбол зі школярами

квітня 18
20:02 2018

Нещодавно, завершився матч "Дружби" з футболу між працівниками патрульної поліції та школярами загальноосвітньої школи №7 в місті Ужгород. Основною метою заходу є залучення дітей до спорту та здорового способу життя, інформує Патрульна поліція Закарпатської області.

Очільник патрульної поліції Закарпаття, який теж взяв участь у грі, зауважив: 
— "Такі спортивні змагання є важливою частиною профілактичної роботи з дітьми. Це допомагає пробудити між ними та патрульними почуття дружби, толерантності та поваги один до одного. Тим паче, завжди цікаво поспілкуватись та позмагатись з дорослими, а тим більше з полісменами".

Спільно із патрульними організатором та партнером турніру виступив депутат Ужгородської райради Роланд Цебер, який подарував школі волейбольні та футбольні м'ячі.

Під час гри всі учасники продемонстрували командну згуртованість, індивідуальну майстерність та бажання перемоги. Поєдинок виявився яскравим та емоційним. З рахунком 3:3 — перемогла дружба.

 

Подібні новиниПопулярні новини

Шведський підхід до бізнесу в Карпатах, або Як у Великому Бичкові роблять меблі для IKEA

    Шведський

У селищі Великий Бичків Рахівського району працює підприємство, яке вже десятиліттями виготовляє меблеву продукцію для IKEA – всесвітньовідомого шведського ...