Погода Ужгород, Закарпаття 17 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 28 травня 2018 року
 Останні новини:

Студентів ЧНУ змушують підписувати декларації з "потрібними" лікарями

квітня 18
12:45 2018

В Чернівецькому національному університеті з'явилось таке оголошення:

"Шановні студенти! У зв'язку з медичною реформою вам необхідно прийти у медичний пункт студентів ЧНУ вул. Небесної Сотні 2А з копією паспорта та ідентифікаційним кодом до лікаря Заплітної Людмили Михайлівни".

Про це повідомляє "Буковинська правда", розмістивши відповідне фото оголошення, які "з'явилися на різних факультетах", інформує "УП життя".

Виш наполегливо рекомендує студентам укладати угоди з лікарями місцевої студентської поліклініки.

Студентів попередили: якщо вони не підпишуть угоду з лікарями студентської поліклініки, лікарняні студентів не будуть прийматися і вважатимуться недійсними, пише "Буковинська правда".

Ми зателефонували за вказаним в оголошенні телефоном.

У реєстратурі "УП.Життя" нам підтвердили, що паспорт та ідентифікаційний код студентів потрібен, щоб укласти лікарем декларацію.

На запитання "Чи усім студентами приходити обов'язково", нам відповіли, що ні.

"Це за бажанням", – сказали в реєстратурі.

Нагадаємо, що за законом, з 2 квітня 2018 року пацієнти можуть обирати будь-якого сімейного лікаря, педіатра чи терапевта та підписувати з ним договір.

Це стосується також студентів: вони не зобов'язані підписувати декларацію з лікарями студентської поліклініки, тому примушування до цього є протизаконним.

Подібні новиниПопулярні новини

Ужгородські патрульні трьома машинами заблокували на вулиці Станційній п’яного порушника (Фото)

    Ужгородські

Як повідомляє Патрульна поліція Закарпаття на своїй сторінці у соцмережі "Facebook", вчора ввечері поліцейським довелося наздоганяти порушника, котрий до того ж був ...