Погода Ужгород, Закарпаття 12 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 17 жовтня 2018 року
  Останні новини:
   

Латвійці хочуть відкрити у Чернівцях Почесне Консульство

квітня 18
09:53 2018

Учора, 17 квітня, голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук зустрівся з Надзвичайним і Повноважним послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом.

Сторони обговорили можливість створення в Чернівцях Почесного Консульства Латвійської Республіки. Організація необхідних процедур для цього триватиме близько двох років. Олександр Фищук запевнив Надзвичайного та Повноважного посла про максимальне сприяння органів виконавчої влади області для пришвидшення відкриття Почесного Консульства, повідомляє "БП".

"Ця подія стане новими поштовхом для поглиблення співпраці між нашими країнами у різних галузях. Для нас важливий обмін досвідом у сферах освіти, медицини, туризму, а також ведення підприємницької діяльності", - підкреслив посадовець. 

Юріс Пойканс запропонував керівництву області та міста відвідати Латвійську Республіку та перейняти досвід у самоврядуванні, медицині, житлово-комунальному господарстві, будівництві об'єктів соціальної сфери, лісового господарства: "Щодо співпраці в освітній сфері, то профільні міністри України та Латвійської Республіки за останній час двічі зустрічалися щодо освітньої реформи, зокрема щодо питання національних меншин. У професійно-технічному навчанні ми намагаємося запровадити так звану "німецьку модель". Зараз працюємо над вирішенням питання трудової міграції, і знаю, що ця програма відома і на Буковині".

Подібні новиниПопулярні новини

В Ужгороді отруїлась чадним газом 13-річна дівчинка

    В

  Впродовж вихідних закарпатським вогнеборцям було не до відпочинку. Адже за вікном ще досить тепло і пожежі сухої рослинності та чагарників продовжуються. ...