Погода Ужгород, Закарпаття 10 °C
Вівторок, 26 березня 2019 року
  Останні новини:
   

В Ужгороді відбувся форум лідерів учнівського самоврядування

квітня 16
16:25 2018

Представники учнівського врядування Ужгорода "КОРЗО" - Наталія Савко, Назар Підгорний, Антоніна Тегза – взяли участь в обласному звітно-навчальному зборі лідерів учнівського самоврядування, який пройшов минулої суботи в Ужгороді у ПАДІЮНі. Програма форуму була насиченою, а сам захід проходив дуже динамічно, інформує прес-служба Ужгородської міськради.

На високому рівні презентували проект діяльності учнівського врядування міста Ужгорода з протидії булінгу "Не ламай дитячу душу" Наталія Савко та Назар Підгорний, екологічний проект "Чистота починається зі школи" - Антоніна Тегза. Крім того, відзняли соціальний ролик з протидії булінгу. За особистий внесок у розвиток учнівського врядування області грамоти вручили методисту управління освіти Ужгородської міської ради, координатору проекту учнівського врядування Марії Симкович та голові врядування міста "КОРЗО" Наталії Савко.

Привітав учасників обласних зборів і заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак, який наприкінці 1990-их був очолював учнівське врядування міста. Він, зокрема, відзначив: "Насправді вибір професії - це лише один з моментів, над чим ви маєте задуматися, коли окреслюватимете свій шлях у майбутнє. Професію можна змінити, через 2-3 роки можна поміняти і місце роботи. Можна бути юристом, а працювати економістом чи навпаки... Важливо розуміти, який шлях у житті ви хочете вибрати – це має бути головним вашим меседжем.

Дуже важливим є те, як ви ставитеся до своїх друзів, знайомих, родичів, близьких людей, чи підтримуєте їх. Адже саме вони підтримуватимуть у майбутньому вас. Потрібно розуміти, що кожен може багато досягнути тільки тоді, коли має надійну міцну підтримку. Не маючи команди, не маючи хороших друзів? неможливо досягнути високих результатів".

Олександр Білак подякував учнівському врядуванню Ужгорода за те, що завжди активні, реалізовують багато цікавих проектів у місті, обласному учнівському врядуванню, керівництву ПАДІЮНу, побажав успішної роботи всім учасникам зібрання.

 

Подібні новиниПопулярні новини

Соціально відповідальний бізнес від «Нобілекс» – здорова вода для маленьких ужгородців (Фото)

    Соціально

  Днями 24 школи та садочки, а також Ужгородський пологовий будинок і багатоповерхівка (вул. Заньковецька 76/74) отримали водоочисний пристрій Іонімакс у рамках ...