Погода Ужгород, Закарпаття 4 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 09 грудня 2018 року
  Останні новини:
   

Посол Франції привезла у Рівне весну... французьку (Фото)

квітня 03
17:44 2018

Сьогодні, 3 квітня, голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко вдруге зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон. Її візит у край пов'язаний з початком фестивалю "Французька весна".

 

Під час спілкування голова ОДА та Ізабель Дюмон обговорили й економічні питання. Зокрема, торкнулися питання інвестицій. Адже Франція свого часу інвестувала у найбільший щебеневий кар'єр у Клесові, а ще у Рівненському районі працює велике виробництво скляної тари "Консюмерс-Скло-Зоря", повідомляє "Радіо Трек".

 

Олексій Муляренко відзначив, що інвестори мають далекоглядні плани на Рівненщину. Це й розширення виробництва, і, навіть, спорудження соціального житла.

А на зустрічі у міськвиконкомі пані Дюмон подякувала міському голові Володимиру Хомку за підтримку фестивалю "Французька весна", який відбувається в місті вже 15 рік поспіль. Дипломат також закцентувала, що у Рівному вивчення французької мови та популяризація французької культури – на досить гарному рівні. Важливу роль у цьому відіграє підтримка місцевою владою ГО "Французький Альянс". 

– Звісно у цього питання є перспектива, хотілося б щоб нашу мову вивчали більше,  - наголосила Ізабель Дюмон. – Ми відкриті до співробітництва не лише у культурній чи освітній, а й у економічній та інших сферах. Якщо існує зацікавленість у реалізації конкретних проектів, готові допомагати, інформує "7 днів".

Міський голова Володимир Хомко запропонував організувати у Рівному бізнес-форум. Тут могли б поспілкуватися місцеві і французькі бізнесмени, зацікавлені у співробітництві, та вирішити свої практичні питання.

– На жаль, поки що перспективи для інвестування в українську економіку незначні, – зазначила Ізабель Дюмон. – Адже іноземні вкладники, в тому числі і французькі, нерідко стикаються з проблемами з отриманням дозволів. 

Йшлося на зустрічі і про те, що Рівне зацікавлене мати місто-побратима у Франції.

– Ми хочемо співпрацювати з невеликим містом, щоб учні і студенти могли їздити і знайомитися з історією і культурою Франції і України. Щоб відбувалися культурні обміни, – зазначив міський голова.

Пані посол пообіцяла своє сприяння у вирішенні цього питання.

Подібні новиниПопулярні новини

Закарпатка знову виграла 50000 гривень на програмі "Розсміши коміка" (Відео)

    Закарпатка

Дівчина із Закарпаття запалила на шоу "Розсміши коміка". Дуже тонкий гумор про свою сім'ю і симпатична подача зробили свою справу. Лєра Мандзюк родом з ...