Погода Ужгород, Закарпаття 20 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 16 липня 2018 року
  Останні новини:
   

Хто із закарпатських депутатів проголосував за «Звернення облради щодо невідповідності Уляни Супрун посаді міністра» (Список)

березня 29
16:49 2018

Сьогодні, 29-го березня, на засіданні сесії Закарпатської обласної ради депутати заслухали та підтримали звернення адресоване прем'єр-міністру України – Володимиру Гройсману "Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо невідповідності Уляни Супрун посаді міністра охорони здоров'я України". 35 депутатів підтримали звернення, не голосувало 14, "утрималися" і "проти" по одному депутату відповідно.

Голова Закарпатської ОДА Генадій Москаль, який зовсім нещодавно вступив у відкритий конфлікт з Уляною Супрун, різко висловився про медреформу та назвав її черговою псевдореформою , яка "заведе нас у гроб, або незрозуміло куди".

У самому тексті звернення, яке оприлюднено на сайті Закарпатської обласної ради описано в чому ж депутати вбачають некомпетентність в.о. міністра охорони здоров'я, а наприкінці викладено, чого хочуть закарпатські депутати від кабміну: "Враховуючи викладене, просимо дати принципову оцінку діяльності в. о. Міністра охорони здоров'я України У. Супрун. Вважаємо за доцільне  звільнити її з посади в. о. Міністра охорони здоров'я України та невідкладно внести подання до Верховної Ради України  про призначення Міністром охорони здоров'я України особи з належним рівнем освіти та компетентності".

Нижче можна переглянути список поіменного голосування депутатів за це звернення.

"Про Захід"

 

Подібні новиниПопулярні новини

На Львівщині трапилася масштабна ДТП

    На

Автоаварія сталася неподалік с. Глушин у Львівській області на трасі "Київ - Чоп". Там водій "Сітроен", житель с. Петропавлівська-Борщагівка, ...