Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
Субота, 25 травня 2019 року
  Останні новини:
   

Ужгородцям розкажуть про програму Креативна Європа

березня 19
15:15 2018

Представників культурних та креативних індустрій міста Ужгород і Закарпатської області запрошують до участі у двохгодинному тренінгу з написання заявок на проекти від Креативної Європи.

Учасники зможуть отримати практичні поради щодо того:

- які проекти підтримує КЄ?

- як отримати грантову підтримку КЄ?

- як підготувати успішну грантову заявку?

- як працює грантове фінансування?

Тренінг, що організовується у співпраці з департаментом культури Закарпатської облдержадміністрації та Закарпатським обласним організаційно-методичним центром культури, проходитиме 29 березня за адресою: м.Ужгород, вул.А.Волошина, 11 (Ужгородська дитяча музична школа №1 ім.П.Чайковського). Початок об 11.00.

Участь у тренінгу безкоштовна за попередньої реєстрації шляхом заповнення форми за посиланням: https://goo.gl/forms/oBxTYqGKl5rONNFg1. Кінцевий термін подання заявки – 23 березня (включно).

Контактна особа: Микола Яцков (тел.: +38 (095) 83 23 247).

Довідково:

Програма "Креативна Європа" – це рамкова програма Європейської комісії, спрямована на підтримку культурного та креативного секторів Європи. Загальні цілі програми полягають у захисті, розвитку та популяризації культурного та лінгвістичного різноманіття і зміцненні конкурентної здатності культурного та креативного секторів Європи.

Орієнтовний обсяг фінансування програми з бюджету ЄС – 1,46 млрд. євро. Програма складається з двох підпрограм: "Культура" (31% бюджету програми) і "Медіа" (56% бюджету). Також окремою статтею бюджетних витрат в рамках програми є міжсекторальний напрямок (13% бюджету), завданням якого є забезпечення реалізації інструменту фінансового кредитування (Guarantee Facility) та підтримка мережі національних бюро програми "Креативна Європа", інформує управління культури Закарпатської ОДА.

 

 

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: офіційне сторіччя назви міста

    Втрачений

Коли з'явилася назва "Ужгород"? Хто її вигадав? Впевнена – якщо звернутися з цим питанням до перехожих на вулиці, багато хто навіть приблизного віку цієї ...