Погода Ужгород, Закарпаття 2 °C
Субота, 20 квітня 2019 року
  Останні новини:
   

У зв’язку з проведенням Маршу Слави Героїв від «Карпатської Січі» вулиці Ужгорода сьогодні частково перекриють (маршрут)

березня 17
12:20 2018

Сьогодні, 17 березня, в Ужгороді пройде Марш Слави Героїв, організатором якого є одіозна організація "Карпатська Січ". Подібні марші у чорних одностроях і з факелами в руках націоналісти проводять щороку. Цьогоріч акція теж відбудеться ввечері. О 16.00 хода стартує від будинку "Просвіти", пройде вулицею Корзо, площею Театральною, набережною Незалежності, далі через транспортний міст, вулицею Толстого, площу Петефі, вулицею Швабською, проспектом Свободи та завершиться близько 19.00 на цвинтарі на початку вулиці Капушанської.

У зв'язку з проведенням заходу патрульна поліція вже попередила про часткове перекриття цих вулиць на час проведення акції та попросила громадян поставитися з розумінням до тимчасових незручностей.

Теги
Share

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія ресторатора Мано Фюреді (Фото)

    Втрачений

Дивно, як місто може швидко забути навіть тих людей, чиє ім'я багато років було на слуху у всіх. От кого би зі старожилів-корінних ужгородців ви не запитали, чи ...