Погода Ужгород, Закарпаття 13 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 20 вересня 2018 року
  Останні новини:
   

У зв’язку з проведенням Маршу Слави Героїв від «Карпатської Січі» вулиці Ужгорода сьогодні частково перекриють (маршрут)

березня 17
12:20 2018

Сьогодні, 17 березня, в Ужгороді пройде Марш Слави Героїв, організатором якого є одіозна організація "Карпатська Січ". Подібні марші у чорних одностроях і з факелами в руках націоналісти проводять щороку. Цьогоріч акція теж відбудеться ввечері. О 16.00 хода стартує від будинку "Просвіти", пройде вулицею Корзо, площею Театральною, набережною Незалежності, далі через транспортний міст, вулицею Толстого, площу Петефі, вулицею Швабською, проспектом Свободи та завершиться близько 19.00 на цвинтарі на початку вулиці Капушанської.

У зв'язку з проведенням заходу патрульна поліція вже попередила про часткове перекриття цих вулиць на час проведення акції та попросила громадян поставитися з розумінням до тимчасових незручностей.

Теги
Share

Подібні новиниПопулярні новини

Термальні курорти Закарпаття – перспективний бізнес і розвиток туризму в регіоні

    Термальні

Термальні курорти на території Закарпатської області з'явилися ще два століття тому. Лікуватися цілющою мінеральною водою та приймати теплі ванни сюди ...