Погода Ужгород, Закарпаття 10 °C
Вівторок, 26 березня 2019 року
  Останні новини:
   

На Прикарпатті робітники військового підприємства зчинили бунт проти нового-старого керівника (Фото)

березня 16
14:10 2018

На території Івано-Франківського військового ліспромкомбінату пікетують працівники та учасники АТО. Вони виступають проти призначення т. в.о. директора 74-річного Михайла Кочетигова. Кажуть, що той за час свого керівництва (до 2010 року) довів комбінат до зубожіння і фінансового краху.

На місці пікету чкргують працівники Нацполіції та СБУ, повідомляє "КУРС".

Наказ про призначення старшого майстра лісу Чернівецького військового лісництва Михайла Кочетигова тимчасово виконуючим обов'язки директора держпідприємства був підписаний 14 березня державним секретарем Міністерства оборони України генерал-полковником О. В. Дубляном.

Цим же наказом попереднього директора Олександра Паздерника повернули до виконання обов'язків начальника Шепетівського військового лісгоспу.

Колектив комбінату з відкритим листом звернувся до голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука із проханням захистити права працівників підприємства від свавілля, яке вчиняється посадовими особами Міноборони України.

Попри пікет і недопуск нового-старого директора на роботу підприємство працює у звичному режимі, кажуть організатори акції.

Подібні новиниПопулярні новини

Соціально відповідальний бізнес від «Нобілекс» – здорова вода для маленьких ужгородців (Фото)

    Соціально

  Днями 24 школи та садочки, а також Ужгородський пологовий будинок і багатоповерхівка (вул. Заньковецька 76/74) отримали водоочисний пристрій Іонімакс у рамках ...