Погода Ужгород, Закарпаття 2 °C
Субота, 20 квітня 2019 року
  Останні новини:
   

HUDAKI Village Band готує потужний концерт в Ужгороді

березня 16
11:50 2018

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція гурту HUDAKI Village Band з нагоди проведення концерту в Ужгороді 24 березня. Після майже трирічної перерви Hudaki Village Band (Нижнє Селище, Закарпаття) дасть сольний концерт в Ужгороді. На ньому гурт представить свій новий – уже п'ятий - альбом "Йо!". Робота над ним тривала декілька років, включаючи дві студійні сесії в Бельгії та п'ять в Ужгороді.

Гурт існує з 2001 року, за цей час музиканти об'їздили багато країн світу та дали численні сольні концерти. "Я гордий за наш колектив, ми представляємо мультиетнічну культуру Закарпаття, яка сформувалася за багато сотень років, - розповів на прес-конференції Юрген Крефтнер, музикант, один із засновників гурту. – Незабаром гурту 17 років, за цей час склад незмінний (крім однієї людини). Музиканти ще носії тих живих традицій автентичної музики, яких в Європі вже переважно немає. А через покоління вже і не буде". Популярність гурту Юрген пояснює також особливою хімією та енергетикою учасників, які грали і співали все життя, виступали на весіллях та інших родинних заходах. Те, про що співають Hudaki Village Band, це як вони самі кажуть, дуже життєве - любов, смерть, обман, жарт, секс. У національних костюмах не виступають, бо автентичність їм не потрібно демонструвати через одяг. "Це нас обмежить,- додає Юрегн Крефтнер. -- Ми досягли певного рівня, у нас є що показати, можемо вийти навіть на світові фестивалі. Зараз вирішили зробити концерт для української публіки, три роки ми в Україні не виступали".

За цей час гурт готував новий альбом під назвою "Йо!". Аранжування роблять самі музиканти колективу, спираючись на досвід багатьох сотень концертів по всій Європі: вони знають, як саме їхня гра надає емоційну повноту і силу, властиві традиційній музиці, щоб пройняти до глибини душі аудиторію.

"Йo!" також буде доступний як вініл. буклет вміщує тексти пісень та фотографії київського фотохудожника Олександра Глядєлова, який супроводжує музикантів починаючи з 2001 року. На початку грудня відома київська режисерка Анна Бурячкова спільно з продюсерською компанією ESSE Production (Київ) представила публіці нове музичне відео на пісню Гудаків "Рекіти". Зйомки відбувалися з серпня по жовтень 2017 р. у Берліні та в рідному селі Нижнє Селище.

24 березня в Ужгороді відбудеться потужний концерт Hudaki Village Band. "Буде драйвово і потрясно, - запевнив Юрген Крефтнер. – Буде хороший звук!".

Ужгородський прес-клуб

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія ресторатора Мано Фюреді (Фото)

    Втрачений

Дивно, як місто може швидко забути навіть тих людей, чиє ім'я багато років було на слуху у всіх. От кого би зі старожилів-корінних ужгородців ви не запитали, чи ...