Погода Ужгород, Закарпаття 4 °C
Неділя, 24 березня 2019 року
  Останні новини:
   

Закарпатців просять не панікувати: в області відбудуться навчання з цивільного захисту

березня 13
15:23 2018

Сьогодні, 13-го березня, в Ужгороді розповіли про те, як в області незабаром пройдуть командно-штабні навчання з цивільного захисту.

Як повідомив начальник управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації – Віктор Буришин, навчання в області проходитимуть 19-23 березня. А їх практична частина – 20-23 березня.

Тому в області два рази закарпатці почують сигнальну сирену – 14 березня сирена пробно пролунає у всіх районах області, а вже 20-23 звучатиме у окремо вибраних локаціях.

Навчання відбудуться на Ужгородщині та в обласному центрі, в Мукачівському, Іршавському, Перечинському, Виноградівському та Свалявському районах. Власне на Виноградівщині відбудеться найбільше подій навчання. Евакуаційні комісії різних рівнів, рятувальники, медики, залізничники, працівники зв'язку тощо відпрацьовуватимуть найрізноманітніші надзвичайні ситуації: сходження селів, лавин та паводки, прорив на нафтопроводі, евакуація цивільного населення, модельоване сходження потяга з рейок і інше.

Закарпатців просять з розумінням та без паніки поставитися до навчань в області.

Про Захід

Подібні новиниПопулярні новини

Історія в кущах: на Кальварії є закинута секція із похованням доньки губернатора Григорія Жатковича (Фото)

    Історія

Кладовище на пагорбі Кальварія в Ужгороді є місцем, де можна вивчати історію краю. Там поховані відомі державні діячі, художники, письменники, лікарі, музиканти, ...