Погода Ужгород, Закарпаття 10 °C
Вівторок, 26 березня 2019 року
  Останні новини:
   

Чи сприяють програми транскордонного співробітництва ЄС реалізації стратегії регіонального розвитку на Закарпатті

березня 13
13:52 2018

У середу, 14-го березня, 2018 року в м. Ужгород відбудеться круглий стіл, під час якого експерти обговорюватимуть, як найефективніше поєднати можливості стратегічного документу області та програм транскордонного та територіального співробітництва, що діють в регіоні. Це, зокрема, допоможе оцінити та підвищити ефективність використання допомоги Україні з боку ЄС. Учасники заходу також дізнаються як проходило дослідження в усіх прикордонних областях країни.

Захід співорганізовують  Громадська організація "Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень", Громадська організація "Закарпатська обласна організація "Громадянська мережа "ОПОРА" за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду "Відродження" в рамках проекту "Громадська синергія".

Час проведення: 12.00

Місце проведення: Ужгородський прес-клуб, пл. Жупанатська, 15/4

Спікери заходу:

·         Євгеній Романенко – експерт ГО "Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень".

·         Лариса Романюк – ГО "Закарпатська обласна організація "Громадянська мережа "ОПОРА", регіональний експерт проекту

До участі запрошуються представники регіональних органів влади і самоврядування, члени робочих груп з розробки СРР, представники транскордонного та територіального співробітництва, зацікавлені представники широкої громадськості та громадські експерти, представники засобів масової інформації.

Контактна особа: Лариса Романюк 0958769355

Подібні новиниПопулярні новини

Соціально відповідальний бізнес від «Нобілекс» – здорова вода для маленьких ужгородців (Фото)

    Соціально

  Днями 24 школи та садочки, а також Ужгородський пологовий будинок і багатоповерхівка (вул. Заньковецька 76/74) отримали водоочисний пристрій Іонімакс у рамках ...