Погода Ужгород, Закарпаття 1 °C
Субота, 23 березня 2019 року
  Останні новини:
   

На Львівщині затримали німця, який вербував українок для свого борделю (Фото)

березня 13
11:54 2018

Співробітники Управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею з людьми ГУ Нацполіції Львівської області на митному посту "Краковець" затримали громадянина Німеччини.

Іноземець прибув в Україну де завербував чотирьох українок для роботи в нічному клубі в Німеччині, де обіймав посаду директора, повідомляє "Цензор нет".

Переправляли дівчат через кордон автомобілем його пособників – сімейної пари.

За надання сексуальних послуг клієнтам німець обіцяв жінкам заробіток до 100 доларів на годину. Крім того, пропонував безкоштовне проживання в нічному клубі, де, мовляв, є всі необхідні умови. Також звідник запевняв, що буде займатися всіма побутовими та господарськими питаннями "робітниць".

Поліція затримала іноземця та двох його спільників. Під час обшуку авта правоохоронці вилучили візитки нічного клубу, гроші, мобільний телефон і документи про бронювання житла в Німеччині для іноземця і чотирьох українок.

Відкрито кримінальне провадження.

Подібні новиниПопулярні новини

Історія в кущах: на Кальварії є закинута секція із похованням доньки губернатора Григорія Жатковича (Фото)

    Історія

Кладовище на пагорбі Кальварія в Ужгороді є місцем, де можна вивчати історію краю. Там поховані відомі державні діячі, художники, письменники, лікарі, музиканти, ...