Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 25 червня 2018 року
  Останні новини:
   

Рівняни попрощалися з життям у трансформаторах

березня 12
16:02 2018

Два смертельних випадки сталися цьогоріч на Рівненщині на електрообладнанні, яке не належить "Рівнеобленерго". 

Станом на 1 січня поточного року в області експлуатуються понад 1,5 тисячі трансформаторних підстанцій, які не перебувають у власності "Рівнеобленерго", повідомляє "ВСЕ".

Неналежна експлуатація і утримання цих об'єктів власниками, на жаль, подеколи призводить до трагедій.

Лише цьогоріч на Рівненщині сталося два смертельних випадки на таких енергооб'єктах. Так трагедія сталася 23 лютого в с. Глинки. Тут під час спроби дістатися ТП-158 на території старої ферми загинув 54-річний місцевий мешканець. А в Острозі 7 лютого місцевий житель проник в середину КТПП-025, що перебуває на балансі торгового товариства РАЄСТ і також був смертельно уражений струмом.

Недбале ставлення балансоутримувачів до вимог Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів, може призводити і до погіршення надійності електропостачання. Так у ніч проти неділі, 11 березня, в с. Вири, горіла трансформаторна підстанція, що перебуває у власності Вирівської сільради. Електрообладнання вогонь знищив майже повністю.

Подібні новиниПопулярні новини

Учасниками нападу на ромський табір у Львові, під час якого загинув 24-річний закарпатець, були семеро 16-17-річних львів’ян. Усіх затримали (Фото)

    Учасниками

Департамент комунікації Національної поліції України повідомляє про затримання семи нападників на тимчасове ромське поселення у Львові, яке сталося цієї ночі. ...