Погода Ужгород, Закарпаття 12 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 22 вересня 2018 року
  Останні новини:
   

На Прикарпатті на хабарі погорів посадовець військової частини

березня 09
13:35 2018

Слідче управління ГУНП в Івано-Франківській області розпочало досудове слідство за матеріалами Військової прокуратури Івано-Франківського гарнізону військової прокуратури ЗРУ за фактом одержання неправомірної винагороди військовослужбовцем.

Під час досудового розслідування встановлено, що військова службова особа вимагала неправомірну вигоду за вчинення (не вчинення) ним дій з використанням наданої йому влади та службового становища. Упродовж січня-березня нинішнього року посадовець військової частини вимагав хабар від солдата у 10 тисяч гривень, повідомляє "Бартка".

Так, 6 березня у приміщенні штабу військової частини А 3029, що в с. Майдан, посадовеуь одержав від солдата 300 доларів за звільнення останнього з військової служби, повернення йому військового квитка, а також за нездійснення доповіді про відсутність його на військовій службі під час оформлення документів щодо його звільнення.

З місця події вилучили 300 доларів. Того ж дня посадовця затримали і повідомили про підозру.

Подібні новиниПопулярні новини

В Ужгороді затримали грабіжників, які промишляли по всій Україні (Фото)

    В

  Цього тижня відділ розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління поліції Закарпаття під процесуальним керівництвом обласної прокуратури ...