Погода Ужгород, Закарпаття -1 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 21 лютого 2019 року
  Останні новини:
   

На Буковині можна побувати у мисливському будиночку останнього короля Румунії

лютого 28
16:35 2018

У Їжівському лісництві Чернівецької області зберігся дерев'яний мисливський будиночок останнього короля Румунії, Міхая І.

17-річним юнаком (вже встигши, з шести років, поцарювати у своєму королівстві і знову віддати корону батькові) спадкоємець трону полював на Буковині, у їжівських лісах, що були на ті часи під владою Румунії, повідомляє "0372 УА".

Дубові гаї, буково-ялицеві лісові масиви так захопили кронпринца, що він наказав звести на мальовничій галявині будиночок для королівських полювань.

Через рік, у 1940-му, Міхай І вперше і востаннє відбув царське полювання у своєму новозбудованому мисливському маєтку. Незабаром він вдруге зійшов на престол і опинився у вирі світової війни. У грудні минулого року світ попрощався з румунським монархом, який прожив довге і яскраве життя.

Сьогодні мисливський будиночок короля Міхая слугує в Їжівському лісництві одним з 8 лісових кордонів, а біля нього – сад із пасікою. Звідси відкривається панорамний краєвид мало не на пів Буковини. 

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія кравця Іштвана Олчварі (Фото)

    Втрачений

  Родина Олчварі колись була в Ужгороді дуже великою і відомою, натомість зараз тут проживає лише одна людина з цим прізвищем. Камілла Олчварі про своїх ...