Погода Ужгород, Закарпаття 1 °C
Субота, 23 березня 2019 року
  Останні новини:
   

Із зони АТО на Тернопільщину прийшла тривожна звістка

лютого 23
14:14 2018

Колишній учень Бережанської школи-інтернату, який рано став сиротою, учасник Євромайдану у Бережанах та Києві, учасник російсько-української війни Олександр Кайгородов у зоні АТО отримав наскрізне поранення. Чоловік втратив багато крові. Зараз Сашко знаходиться під наглядом лікарів у Харківському центральному військовому госпіталі.

Як повідомила найближча родичка Олександра Кайгородова тітка Ганна, стан вояка нормалізується. Він лікується під наглядом досвідчених лікарів і вже самостійно рухається на перев'язки, інформує "Репортер".

У шпиталі Сашком опікуються волонтери Вікторія та Ярина. За підтримки колективу школи-інтернату і особисто директора Михайла Старка, колективу Бережанської гімназії і особисто заступника директора Світлани Обрин, а також небайдужих бережанців, вдалося зібрали та відправили допомогу для Олександра.

Хто ще додатково може надати адресну допомогу для бережанського вояка – деталі про потреби за телефоном 097-533-20-29.

Подібні новиниПопулярні новини

Історія в кущах: на Кальварії є закинута секція із похованням доньки губернатора Григорія Жатковича (Фото)

    Історія

Кладовище на пагорбі Кальварія в Ужгороді є місцем, де можна вивчати історію краю. Там поховані відомі державні діячі, художники, письменники, лікарі, музиканти, ...