Погода Ужгород, Закарпаття 1 °C
Субота, 23 березня 2019 року
  Останні новини:
   

«Електронний кабінет платника»: як отримати довідку про доходи

лютого 21
12:34 2018

Фахівці управління обслуговування платників ГУ ДФС у Закарпатській області інформують, що у рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців, на офіційному веб-порталі ДФС в розділі "Електронний кабінет платника" функціонує сервіс "Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді".

Запит для отримання відомостей про доходи формується виключно фізичними особами. Інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб- платників податків можна отримати у приватній частині (особистий кабінет) Електронного кабінету платника, з використанням лише електронного цифрового підпису фізичної особи.

Для цього необхідно:

- увійти до Електронного кабінету платника через офіційний веб-портал ДФС;

- обрати відповідний акредитований центр сертифікації ключів (АЦСК);

- обрати особистий електронний ключ, вибравши відповідний файл з електронного носія (USB – накопичувач, CD/DVD диск) або у відповідному каталозі на персональному ПК (Key 6.dat);

- вказати пароль захисту на натиснути "Зчитати". Після того, як ключ буде успішно завантажено, натиснути "Увійти";

- обрати розділ "Заяви, запити для отримання інформації";

- обрати "Запит щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків для заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи/ декларації про доходи та витрати осіб, які звернулись за призначенням житлових субсидій".

У запропонованій формі запиту необхідно заповнити всі поля виділені блакитним кольором. Після заповнення натисніть "Підписати та надіслати" або "Зберегти чернетку" та "Підписати та надіслати".

Якщо при заповненні запиту були допущені помилки або не заповнені всі обов'язкові реквізити, система напише "Помилка" та виділить рожевим кольором відповідні поля.

Необхідно виправити помилки та знову натиснути "Підписати та надіслати".

Процедура підпису така ж сама, як і процедура входу в особистий кабінет.

Далі система запропонує обрати спосіб отримання інформації.

Наприклад: "Електронний кабінет". Відправлений запит можна переглянути у розділі "Вхідні/вихідні документи" в приватній частині особистого кабінету. Після обробки запиту до особистого електронного кабінету платника надходить повідомлення. Натиснувши на це повідомлення відкривається інформація про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, яка замовлялася. Інформацію можна переглянути, зберегти або надрукувати.

Слід зазначити, що відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді можна отримати за останні три роки (поквартально), відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 60 днів після його закінчення.

Детально ознайомитись з Порядком отримання відомостей про доходи можна на офіційному веб-порталі ДФС, скориставшись сервісом "Електронний кабінет платника" за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua, а також у Центрах обслуговування платників та відділеннях ОДПІ.

ДФС у Закарпатській області

Подібні новиниПопулярні новини

Історія в кущах: на Кальварії є закинута секція із похованням доньки губернатора Григорія Жатковича (Фото)

    Історія

Кладовище на пагорбі Кальварія в Ужгороді є місцем, де можна вивчати історію краю. Там поховані відомі державні діячі, художники, письменники, лікарі, музиканти, ...