Погода Ужгород, Закарпаття -8 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 25 лютого 2018 року
 Останні новини:

Доходи від продажу інвестиційних активів: декларувати?

лютого 13
15:56 2018

Фізичні особи – платники податку на доходи фізичних осіб зобов'язані задекларувати результати усіх операцій з купівлі та продажу інвестиційних активів, здійснених протягом 2017 року як на території України, так і за її межами, за винятком двох випадків, інформує ГУ ДФС у Львівській області.

Відповідно до норм Податкового кодексу України не підлягають оподаткуванню та не включаються до загального річного оподатковуваного доходу, а також не включаються до розрахунку загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами суми доходів та витрат на придбання таких інвестиційних активів:

1) дохід, отриманий платником податку протягом звітного податкового року від продажу інвестиційних активів, якщо сума такого доходу не перевищує у 2017 році – 2470гривень;

2) сума доходу, отриманого платником податку внаслідок відчуження акцій (інших корпоративних прав), одержаних ним у власність в процесі приватизації в обмін на приватизаційні компенсаційні сертифікати, безпосередньо отримані ним як компенсація суми його внеску до установ Ощадного банку СРСР або до установ державного страхування СРСР, або в обмін на приватизаційні сертифікати, отримані ним відповідно до закону, а також сума доходу, отриманого таким платником податку внаслідок відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення, земельних часток (паїв) за нормами безоплатної передачі, визначеними ст. 121 Земельного кодексу України залежно від їх призначення, та майнових паїв, безпосередньо отриманих ним у власність у процесі приватизації.

Доходи від продажу інвестиційних активів необхідно задекларувати до 01 травня 2018 року, подавши податкову декларацію про майновий стан і доходи, затверджену наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 556 "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.07.2017 за № 821/30689 (далі – Наказ № 556) та сплатити з них податок на доходи фізичних осіб та військовий збір не пізніше 31 липня 2017 року.

 
 
 
 

Подібні новини



Популярні новини

Студенти УжНУ із Зімбабве, Індії та Мальдівських островів зняли кліп на полонині Руні (Відео)

    Студенти

Це спільна робота студентів – іноземців та закарпатських танцюристів. "Пісня "Angels can't fly" є чудовим прикладом талантів іноземних студентів УжНУ. ...

завантаження...