Погода Ужгород, Закарпаття -7 °C
прозахід
новини західної україни
Вівторок, 22 січня 2019 року
  Останні новини:
   

Адвокат Ради адвокатів Чернівецької області погорів на хабарі (Фото)

лютого 12
10:21 2018

9 лютого працівники слідчого відділу військової прокуратури Західного регіону України за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками відділу по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю УСБУ в Чернівецькій області задокументували факт вимагання та одержання неправомірної вигоди адвокатом Ради адвокатів області.

Хабар у розмірі 6000 доларів від матері обвинуваченого призначався за вплив на прийняття Шевченківським райсудом Чернівців рішення щодо призначення її сину більш м'якого покарання та не подання уповноваженими особами Чернівецької місцевої прокуратури апеляційної скарги на вказане рішення суду, інформує прес-служба військової прокуратури ЗРУ.

Кошти виявлені і вилучені під час проведення обшуку за місцем проживання адвоката.На даний час проводяться першочергові слідчі дії, а також обшуки за місцем роботи і проживання фігуранта справи.

Подібні новиниПопулярні новини

Дивна смерть у чернівецькому реабілітаційному центрі: загинув 28-річний молодик (Фото, відео)

    Дивна

  За дивних обставин помер 28-річний пацієнт анонімного реабілітаційного центру, що розташований у селі Реваківці Кіцманського району, інформує ТВА. У ...