Погода Ужгород, Закарпаття 4 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 17 січня 2019 року
  Останні новини:
   

У Львові хочуть відновити роботу автобусного заводу

лютого 09
14:30 2018

Львівська міськрада планує викупити і відновити Львівський автобусний завод. Відповідний проект ухвали, який ще мають розглянути депутати, було оприлюднено ввечері 8 лютого на офіційному сайті ЛМР.

Згідно з проектом ухвали, депутатам Львівської міськради пропонується визнати за доцільне відновлення роботи Львівського автобусного заводу та надати згоду на придбання будівель заводу, повідомляє "Захід нет".

Для цього профільні департаменти ЛМР мають розробити та подати на розгляд міської ради план створення та реалізації інвестиційного проекту "Львів ЛАЗ", а також порядок викупу або вилучення у власників чи розпорядників активів фірм, які діють на території ЛАЗу.

Крім того, проектом передбачено, що міськрада має знайти кошти на придбання будівель та інших об'єктів ЛАЗу. Вартість такої покупки не вказана.

Однак остаточне рішення мають прийняти депутати ЛМР, які розглядатимуть проект ухвали під час сесії 15 лютого.

Нагадаємо, що Львівський автобусний завод викупив та довів до банкрутства російський бізнесмен Ігор Чуркін. Завод остаточно зупинив виробництво у 2014 році. Зараз ТОВ "Львівські автобусні заводи", яке перебуває в процесі припинення діяльності, офіційно записане на Ігоря Чуркіна та низку компаній, зареєстрованих в Канаді і Великобританії.

Ситуація навколо ЛАЗу загострилась у січні 2018 року, коли поліція почала затримувати арештовані автобуси комунального перевізника АТП-1 через борги за придбані у 2009-2010 роках автобуси ЛАЗ.

Станом на 9 лютого, поліція затримала вже 12 комунальних автобусів. Крім того, арештовані всі рахунки АТП-1. Через це мерія вирішила створити нове комунальне АТП-2, однак таке рішення також ще мають погодити депутати ЛМР.

Подібні новиниПопулярні новини

ДТП у Рівному: пасажирський автобус зіткнувся з мікроавтобусом (Фотофакт)

    ДТП

У Рівному поблизу ПТУ №11 сталась ДТП. Під час автоаварії маршуртка зіткнулась з бусом. На місці працюють ...