Погода Ужгород, Закарпаття 24 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 15 серпня 2018 року
  Останні новини:
   

У Чернівцях є рідкісні експонати, які почали збирати ще за австрійських часів (Фото, Відео)

лютого 01
11:58 2018

Гігантський скелет синього кита є лише у трьох містах України – Чернівцях, Одесі і Херсоні. Рідкісний експонат знаходиться у природничому музеї Чернівецького нацуніверситету ім. Федьковича.

Тутешня колекція – просто вражає, вона віднесена до наукових об'єктів, які становлять національне надбання.  В музеї представлено три тисячі експонатів – комах, птахів, земноводних не лише Чернівецької області, а й усього світу. Унікальність зібрання в тому, що їй майже 150 років, перші експонати вчені почали збирати ще за австрійських часів, повідомляє "АСС".

У природничому музеї  проводять пари для студентів й екскурсії для школярів і гостей міста. Ірина Ткебучава, провідний зберігач фондів природничого музею ЧНУ розповіла про експонати й журналістам ІА "АСС".

 

Подібні новиниПопулярні новини

Закарпатець Томаш Лукач – про те, як підкорити столицю і стати одним із найуспішніших саунд-продюсерів України (Фото, відео)

    Закарпатець

Ще якихось шість років тому ніхто у Києві навіть не підозрював про існування Томаша Лукача, а нині він має у столиці власну студію звукозапису, до якої на кілька ...