Погода Ужгород, Закарпаття 19 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 26 травня 2018 року
 Останні новини:

Що сьогодні Гройсман робить на Тернопільщині

січня 26
13:49 2018

"Цьогоріч ми матимемо інструменти для якісного прориву в агросфері. Причому рішення вже ухвалені", – заявив глава уряду Володимир Гройсман під час візиту у Тернопільську область.

Урядовець пояснив, що йдеться про програми прямої підтримки фермерів, компенсації вартості будівництва молочно-товарних ферм та здешевлення кредитів на таке будівництво, компенсації вартості сільськогосподарського обладнання вітчизняного виробництва, а також розстрочки по сплаті ПДВ при імпорті унікального обладнання і технологічних ліній, повідомляє "Наш день".

"Так буде цього року. Це дасть можливість швидко нарощувати поголів'я, обсяги виробництва. Інтерес (до цих програм) є, – сказав Володимир Гройсман. – Завдання – піднімати економіку та створювати нові підприємства. Це стосується всіх сфер. Приміром, сьогодні ми велику увагу приділяємо також будівництву доріг. Але говоримо про те, що головне завдання – не просто будувати дороги, а будувати Україну".

Подібні новиниПопулярні новини

У середмісті Львова сталася потрійна ДТП (Фото)

    У

У Львові на вул. Шевченка сталась ДТП. Там зіткнулись три автомобілі, повідомляє "Кулемет". Подія сталась поблизу вул. Брюховецької. У напрямку ...