Погода Ужгород, Закарпаття -8 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 25 лютого 2018 року
 Останні новини:

Що сьогодні Гройсман робить на Тернопільщині

січня 26
13:49 2018

"Цьогоріч ми матимемо інструменти для якісного прориву в агросфері. Причому рішення вже ухвалені", – заявив глава уряду Володимир Гройсман під час візиту у Тернопільську область.

Урядовець пояснив, що йдеться про програми прямої підтримки фермерів, компенсації вартості будівництва молочно-товарних ферм та здешевлення кредитів на таке будівництво, компенсації вартості сільськогосподарського обладнання вітчизняного виробництва, а також розстрочки по сплаті ПДВ при імпорті унікального обладнання і технологічних ліній, повідомляє "Наш день".

"Так буде цього року. Це дасть можливість швидко нарощувати поголів'я, обсяги виробництва. Інтерес (до цих програм) є, – сказав Володимир Гройсман. – Завдання – піднімати економіку та створювати нові підприємства. Це стосується всіх сфер. Приміром, сьогодні ми велику увагу приділяємо також будівництву доріг. Але говоримо про те, що головне завдання – не просто будувати дороги, а будувати Україну".

Подібні новиниПопулярні новини

Студенти УжНУ із Зімбабве, Індії та Мальдівських островів зняли кліп на полонині Руні (Відео)

    Студенти

Це спільна робота студентів – іноземців та закарпатських танцюристів. "Пісня "Angels can't fly" є чудовим прикладом талантів іноземних студентів УжНУ. ...

завантаження...