Погода Ужгород, Закарпаття 21 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 15 жовтня 2018 року
  Останні новини:
   

Упродовж минулого 2017 року закарпатські громади активно використовували кошти ДФРР

січня 23
11:46 2018

Протягом 2017 року Закарпатська область отримала з Державного фонду регіонального розвитку136,7 млн грн, з яких було успішно освоєно 95,7%. Показник ефективності освоєння коштів – один з найкращих в Україні. На які конкретно цілі були використані кошти ДФРР розповіла консультант з бюджетних питань Офісу реформ Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України Юлія Траньович.

"Кошти, які надійшли в Закарпатську область з Державного фонду регіонального розвитку, були використані при реалізації 72. З них - 33 проекти у сфері дорожнього господарства, 10 проектів у сфері закладів освіти, 4 проекти спортивної інфраструктури, 3 проекти у сфері водопровідно-каналізаційного господарства, 1 проект ЦНАП (у м. Хуст) та 21 проект за іншими напрямами. На співфінансування цих проектів з місцевих бюджетів області було залучено 23,3 млн грн.

Найбільше коштів з ДФРР було виділено на фінансування капітального ремонту злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту "Ужгород" - 11,1 млн грн. На капітальний ремонт автомобільної дороги Великі Ком'яти - Вилок у Виноградівському районі - 8,6 млн грн, на реконструкцію системи опалення та вентиляції спорткомплексу "Юність" в м. Ужгород - 7 млн грн, на будівництво школи І-ІІ ст. у с. Вишка Великоберезнянського району - 6,5 млн грн.

Великі надії громади Закарпаття покладають і на 2018 рік, адже завдяки активній позиції Асоціації міст України обсяг фінансування ДФРР збільшено до 6 млрд грн. Тому закликаємо органи місцевого самоврядування Закарпатської області бути активними та не зволікати з використанням такої чудової можливості для розбудови своїх громад".
Нагадаємо, що ДФРР створений у 2015 році з метою започаткування в Україні фінансування проектів регіонального розвитку на конкурсній основі та відповідно до регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їхньої реалізації. У 2017 році з ДФРР було виділено 3,5 млрд грн. ДФРР є дієвим інструментом розвитку регіонів, розбудови соціальної сфери та інфраструктури.

Закарпатське РВ АМУ

Подібні новиниПопулярні новини

Павло Клімкін сьогодні інспектував пункт пропуску «Ужгород» (Фото)

    Павло

Як повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України на своїй сторінці у соцмережі "Facebook", сьогодні на шляху до Словаччини міністр ...