Погода Ужгород, Закарпаття 2 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 10 грудня 2018 року
  Останні новини:
   

Колеги-полісмени зі Словаччини та Румунії завітали в гості до патрульних Закарпаття (Фото)

січня 13
10:58 2018

Вчора,12-го січня, до Ужгорода із-за кордону завітало чимало представників міст-побратимів Ужгорода та правоохоронців на Міжнародну конференцію "Муніципальний розвиток через міжнародну співпрацю". Крім того, участь у заході взяли різноманітні місцеві організації. Проведення заходу ініціювала Ужгородська міська рада.

Розпочався захід із вітального слова заступника ужгородського мера Олександра Білака, а першим до виступу запросили керівника патрульних Юрія Марценишина, який презентував пілотний проект – "Навчально-тренінговий центр". Проект сподобався багатьом учасникам заходу, зокрема про це вони зазначили під час своїх виступів.

Опісля офіційної частини, колеги-полісмени зі Словаччини та Румунії завітали до УПП в Закарпатській області, де подивилися матеріально-технічне забезпечення патрульних, службові авто та їх комплектацію й структуру апарату управління.

До слова, закордонні колеги дуже задоволені та вражені від побаченого й на завершення зустрічі зазначили, що це початок потужної співпраці між нашими та їх структурами поліції. Усі сторони уже мають певне бачення подальшої взаємодії й, можливо, вже незабаром зустрінуться у більш ширшому колі.

 

Подібні новиниПопулярні новини

Закарпатка знову виграла 50000 гривень на програмі "Розсміши коміка" (Відео)

    Закарпатка

Дівчина із Закарпаття запалила на шоу "Розсміши коміка". Дуже тонкий гумор про свою сім'ю і симпатична подача зробили свою справу. Лєра Мандзюк родом з ...