Погода Ужгород, Закарпаття 11 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 24 червня 2018 року
  Останні новини:
   

Колеги-полісмени зі Словаччини та Румунії завітали в гості до патрульних Закарпаття (Фото)

січня 13
10:58 2018

Вчора,12-го січня, до Ужгорода із-за кордону завітало чимало представників міст-побратимів Ужгорода та правоохоронців на Міжнародну конференцію "Муніципальний розвиток через міжнародну співпрацю". Крім того, участь у заході взяли різноманітні місцеві організації. Проведення заходу ініціювала Ужгородська міська рада.

Розпочався захід із вітального слова заступника ужгородського мера Олександра Білака, а першим до виступу запросили керівника патрульних Юрія Марценишина, який презентував пілотний проект – "Навчально-тренінговий центр". Проект сподобався багатьом учасникам заходу, зокрема про це вони зазначили під час своїх виступів.

Опісля офіційної частини, колеги-полісмени зі Словаччини та Румунії завітали до УПП в Закарпатській області, де подивилися матеріально-технічне забезпечення патрульних, службові авто та їх комплектацію й структуру апарату управління.

До слова, закордонні колеги дуже задоволені та вражені від побаченого й на завершення зустрічі зазначили, що це початок потужної співпраці між нашими та їх структурами поліції. Усі сторони уже мають певне бачення подальшої взаємодії й, можливо, вже незабаром зустрінуться у більш ширшому колі.

 

Подібні новиниПопулярні новини

У Виноградові на міському сміттєзвалищі знайдено труп жінки

    У

Ознак насильницької смерті не виявлено, повідомляє Мukachevo.net. Ще вчора цю 29-річну виноградівку, мешканку села Дротинці, бачили тут живою. А сьогодні об ...