Погода Ужгород, Закарпаття 9 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 21 лютого 2019 року
  Останні новини:
   

На Львівщині податківці знайшли цілу мережу "лівих" автозаправок

січня 05
15:22 2018

У перші дні січня 2018 року податкові міліціонери Головного управління ДФС у Львівській області в межах спеціальної операції „Акциз-2018" привітали „тіньовий бізнес" з новорічними святами, інформує ГУ ДФС у Львівській області.

Так, другого січня 2018 року працівниками податкової міліції припинено діяльність незаконної АЗС у місті Кам'янка-Бузька, на якій здійснювалась незаконна реалізація не облікованих паливно-мастильних матеріалів, нафтопродуктів сумнівного походження без відповідних дозвільних документів. В результаті проведених заходів описано та вилучено автозаправний комплекс орієнтовною вартістю 100 тис.грн. та дизпаливо орієнтовною вартістю 200 тис.грн.

Третього січня 2018 року припинено незаконну діяльність АЗС у Стрийському районі. Описано та вилучено автозаправний комплекс орієнтовною вартістю 200 тис.грн., дизпаливо орієнтовною вартістю 1,5 млн.грн. та понад 32 тис.грн. готівкових коштів від незаконної торгівлі дизпаливом.

В цей же день третього січня 2018 року у Яворівському районі податкові міліціонери описали автозаправний комплекс орієнтовною вартістю 100 тис.грн. та дизпаливо орієнтовною вартістю 260 тис.гривень.

По всіх фактах складено протоколи за ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, які скеровано до суду.

Загальна сума описаного і вилученого майна складає понад 2,3 млн.грн., в тому числі близько 2 млн.грн. дизпалива невідомого походження.

 

 

Подібні новиниПопулярні новини

Ремонт скверу Крупки та будівництво на Підградській, 40: що зміниться в історичному центрі Ужгорода? (Фото)

    Ремонт

Учора, 20 лютого, в Ужгороді знову засідала консультативна ради з питань охорони культурної спадщини при Закарпатській облдержадміністрації. Цього разу на її ...