Погода Ужгород, Закарпаття -2 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 18 березня 2018 року
 Останні новини:

Депутати Рівненської облради готуються звільнити її голову

січня 04
10:09 2018

Проект рішення Рівненської облради "Про дострокове припинення повноважень та звільнення з посади голови Рівненської обласної ради Драганчука Миколи Миколайовича" зареєстровано на сайті ради.

"Враховуючи результати голосування та непідтримку депутатів обласної ради при розгляді питання "Про звіт голови Рівненської обласної ради", керуючись пунктом 1 частини 1 статті 43 та частини 4 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", обласна рада вирішила достроково припинити повноваження та звільнити з посади голови Рівненської обласної ради Драганчука Миколу Миколайовича", – зазначається в документі, інформує "ЗІК".

Як вже повідомлялося, 1 грудня, під час сесійного засідання депутати Рівненської облради не підтримали звіт її голови.

"За" голосували лише 17 депутатів, проти не було нікого, утрималися 7 депутатів і не брали участі у голосуванні 38 обласних обранців.

Подібні новиниПопулярні новини

Справи «бандитів»: що розповідають радянські міліцейські архіви про діяльність та ліквідацію рахівської банди Онофрюка і братів Романюків (Фото 18+)

    Справи

"Про Захід" уже розповідав, як минулого року під час ремонту приміщення архіву Головного управління Нацполіції в Закарпатській області працівники відділу ...