Погода Ужгород, Закарпаття -4 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 20 січня 2019 року
  Останні новини:
   

Ужгородка Ганна Данканич перемогла у Міжнародному фестивалі-конкурсі української пісні та романсу (Фото)

грудня 27
19:44 2017

16 грудня 2017 року в Ізраїлі вперше відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс української пісні та романсу. Захід було проведено за підтримки Посольства України в державі Ізраїль, а організатором цього грандіозного музичного свята став Ізраїльський фольклорний театр. Метою конкурсу стала популяризація української музичної культури в державі Ізраїль, виявлення та підтримка молодих талановитих виконавців, зміцнення дружніх культурних зв'язків між Ізраїлем та Україною.

Саме у цій категорії "Професіонали" виступила викладач адемічного вокалу Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора Ганна Данканич. Вона гідно представила Україну на міжнародному престижному конкурсі, підкоривши членів високопрофесійного журі майстерним володінням голосу, тонким відчуттям образного змісту романсів та пісень, багатством переданих почуттів. За професійне виконання журі нагородило співачку званням лауреата Першої премії.

Переможців конкурсу було відзначено грамотами Посольства України в Ізраїлі та пам'ятними призами. Найкращих учасників (і серед них – Данканич Ганну), також запросили взяти участь в концертних програмах Ізраїльського фольклорного театру, де молоді виконавці мали змогу виступити на одній сцені з членами журі та відомими українськими артистами, гостями фестивалю. Концерти відбулися у рамках VII Міжнародного фестивалю української культури в Ізраїлі, який у цьому році проходив у великих ізраїльських містах – Петах-Тікві та Нетанії. Відомі ізраїльські оперні та естрадні співаки ділилися сценічною радістю із запрошеними співаками з України – Іванною Червінською, учасниками чоловічого вокального квартету "Акорд" та лауреатами І Міжнародного фестивалю-конкурсу української пісні та романсу в державі Ізраїль, інформує Освітній портал Закарпаття.

 

Подібні новиниПопулярні новини

Автоаварія у центрі Львова: автівка від удару повалила паркан

    Автоаварія

На щастя, ніхто не загинув, інформує  ГУНП у Львівській області. У Львові, на перехресті вулиць Антоновича та Кульпарківської, у суботу, 19 січня, сталась ...