Погода Ужгород, Закарпаття 28 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 19 вересня 2018 року
  Останні новини:
   

Ужгородські пенсійники обговорили проблемні питання соцзахисту та пенсійного забезпечення чорнобильців

грудня 17
13:56 2017

13 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС було проведено круглий стіл за участю заступника голови Ужгородської райдержадміністрації Єви Раті, голови Ужгородської районної громадської організації "Союз Чорнобиль України" Тиберія Штефанця, начальників структурних підрозділів Ужгородської РДА та заступника начальника Ужгородського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області Галини Довгей, інформує ГУ ПФУ у Закарпатській області.
Учасники "круглого столу" обговорили проблемні питання соціального захисту та пенсійного забезпечення осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
Під час свого виступу Галина Довгей інформувала присутніх про зміни до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи". Зокрема підкреслила, що з урахуванням зазначених змін, починаючи з 1 жовтня 2017 року, особам, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї під час проходження дійсної строкової служби і внаслідок цього стали особами з інвалідністю, пенсія по інвалідності обчислюється відповідно до цього Закону або за бажанням таких осіб – із п'ятикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня відповідного року.

Подібні новиниПопулярні новини

Термальні курорти Закарпаття – перспективний бізнес і розвиток туризму в регіоні

    Термальні

Термальні курорти на території Закарпатської області з'явилися ще два століття тому. Лікуватися цілющою мінеральною водою та приймати теплі ванни сюди ...