Погода Ужгород, Закарпаття 20 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 19 жовтня 2018 року
  Останні новини:
   

На Волині робітники заблокували своє підприємство (Фото)

грудня 07
10:55 2017

Якщо раніше дорогу перед Ковельським "Укрветсанзаводом" блокували громадські активісти і депутати, щоб не допустити ввезення на її територію відходів, то зараз підприємство заблокували самі робітники, сказавши, що не дозволять ті відходи вивозити.

5 грудня працівники ветсанзаводу заблоковали в'їзд на територію підприємства через невиплату їм заборгованості із заробітної плати. Виділяючи десятки мільйонів гривень на проведення різноманітних робіт, пов'язаних із діяльністю заводу, державні мужі просто "забули" про людей, які там працюють, повідомляє Район.Ковель.

Після перемовин начальства із протестувальниками останні погодилися розблокувати в'їзд на ветсанзавод та повідомили, що у випадку не вирішення питання щодо виплати їм боргів із зарплати вони знову заблокують підприємство.

Як вказує керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступник ковельського міського голови Андрій Товстига, вищезазначена інформація ставить під загрозу дотримання визначених термінів виконання робіт з переміщення відходів тваринного походження з території ветсанзаводу на підготовлений майданчик і завантаження в залізобетонні резервуари для ізоляції, які передбачені заходами з ліквідації цієї надзвичайної ситуації.

Того ж дня, 5 грудня, пише видання, відбулося засідання штабу з ліквідації надзвичайної ситуації техногенного характеру місцевого рівня під головуванням Андрія Товстиги, в якому взяли участь головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки виконкому Ковельської міської ради Оксана Козакевич, заступник начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Сергій Дудка, начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Анатолій Тимофіюк, начальник Ковельського міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Микола Король, начальник виробничо-господарського відділу ДП "Укрветсанзавод" Микола Науменко, заступник начальника Ковельського відділу поліції ГУНП у Волинській області, начальник слідчого відділення Олександр Ципко.

Втім, на засіданні першим питання розглянули хід виконання робіт з підготовки до вивезення відходів на нове місце зберігання, а не той факт, що доведені до відчаю робітники заблокували підприємство.

Звичайно ж, Анатолій Тимофіюк та Микола Науменко повідомили, що був заблокований в'їзд на ветсанзавод через борги по зарплаті.

"Зі слів доповідачів, вони довели до відома працівників Ковельської філії ДП "Укрветсанзавод" про можливу відповідальність за втручання у проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації", – йдеться у протоколі засідання.

Заслухавши інформації комісія вирішила: заступник начальника відділу поліції Олександр Ципко має забезпечити дотримання правопорядку при виконанні робіт з переміщення відходів з ветсанзаводу; начальник УКБ та ЖКГ виконкому Ковельської міськради Андрій Стернічук у випадку виникнення фактів перешкоджання цьому переміщенню повинен терміново інформувати поліцію. Оксані Козакевич доручили підготувати телефонограму до голови Волинської ОДА Володимира Гунчика про можливі зриви термінів виконання вищевказаних робіт.

Подібні новиниПопулярні новини

Закарпатці матимуть вихідний у день вшанування пам’яті померлих

    Закарпатці

На Закарпатті День всіх святих, у який християни західного обряду поминають померлих, буде вихідним. Відповідне розпорядження підписав Геннадій Москаль. ...