Погода Ужгород, Закарпаття 20 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 19 жовтня 2018 року
  Останні новини:
   

Сьогодні у Львові вирішуватимуть, чи будувати третій хмарочос

грудня 06
09:54 2017

Восени поточного року виконавчий комітет Львівської міськради затвердив будівництво житлових комплексів, на території яких мають з'явитися два нових хмарочоси.

Умови та обмеження на проектування третього хмарочосу можуть затвердити на пленарному засіданні міськвиконкому сьогодні, 6 грудня, інформує Твоє місто.

Зокрема, 15 вересня виконком видав містобудівні умови та обмеження на проектування кількох будинків на вулиці Любінській, 93. Будівництво житлового комплексу має розпочатись на місці колишнього кінотеатру "Галичина". Згідно з виданими умовами, найвища споруда комплексу матиме 20 поверхів і висоту не більше 68 метрів. Умови видані на ім'я Тараса Барщовського – відомого підприємця, засновника групи компаній T.B. Fruit.

27 жовтня виконком міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для зведення 22-поверхового житлового будинку на проспекті Чорновола. Забудовником виступає ПАТ "Закритий не диверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Гравіс"". Хмарочос має з'явитися на ділянці площею 0,4 га поблизу ТЦ "Інтерсіті". Заявлена висота будинку – 78 м. Новий будинок матиме 20 житлових поверхів та два технічні.

Візуалізація будівлі, яку планують звести на просп. Чорновола

Ймовірність будівництва третього хмарочосу на проспекті Червоної Калини, 60 розглянуть на найближчому засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради, що відбудеться 6 грудня.

Відповідно до проектної документації ТОВ "Авалон статус", новий житловий комплекс хочуть збудувати на земельній ділянці площею 2,1 га, яка розташована поруч із супермаркетом "Арсен" та парком ім. Івана Павла ІІ. Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд, що планують збудувати – не вище 90 метрів.

хмарочос Червоної Калини, 60

 

Подібні новиниПопулярні новини

Закарпатці матимуть вихідний у день вшанування пам’яті померлих

    Закарпатці

На Закарпатті День всіх святих, у який християни західного обряду поминають померлих, буде вихідним. Відповідне розпорядження підписав Геннадій Москаль. ...