Погода Ужгород, Закарпаття 0 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 23 лютого 2018 року
 Останні новини:

Ужгородців запрошують на виставку Анни Ландовської

грудня 05
17:39 2017

Сьогодні в атріумі будівлі облдержадміністрації та облради свій творчий доробок представила Анна Ландовська – член Національної спілки художників України, лауреат обласної премії в галузі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ім.Й.Бокшая і А.Ерделі.

Поряд із численними митцями й шанувальниками прекрасного, а також працівниками адмінбудівлі на урочисту подію завітав голова ОДА Геннадій Москаль, котрий привітав художницю з ювілейним роком та справді представницькою виставкою. За його словами, саме завдяки експонуванню таких мистецьких витворів атріум уже став певним "місцем паломництва" як для містян, так і для туристів, й це – позитивна тенденція. Принагідно, за вагомі творчі здобутки та внесок у розвиток крайової образотворчості Анні Ландовській вручено Почесну грамоту Закарпатської облдержадміністрації. 

У відкритті виставки взяли участь і т.в.о.начальника управління культури ОДА Іван Канюка та митці-представники обласної організації НСХУ Микола Шете й Василь Вовчок. Останній, котрий також є керівником секції живопису спілчанського осередку, відзначив високий професіоналізм, творчу самобутність і активну виставкову діяльність багатьох своїх колегинь, і зокрема – Анни Ландовської. 

Прихильно відгукується про доробок авторки і заслужений художник України Владислав Габда: "Такі художники "тримають" загальний рівень сьогоднішнього мистецтва на Закарпатті. Картини ці можна повезти у Відень, Будапешт, Париж, і там, без сумніву, знайдуться свої любителі класичного мистецтва, котрі оцінять цей грамотний, продуманий, дуже сильний живопис".

У свою чергу, Анна Ландовська подякувала за увагу до її творчості й за можливість експонувати роботи в атріумі, який, до слова, вважає цікавим виставковим майданчиком, таким собі "3D-простором", у якому твори мистецтва виглядають досить органічно і сприймаються по-новому.

Оглянути виставку можна протягом трьох тижнів.

Управління культури Закарпатської ОДА

 

Подібні новиниПопулярні новини

На Рівненщині вночі сталася велика пожежа (Фото, Відео)

    На

Учора, 21 лютого, під вечір до Служби порятунку Рівненщини повідомили про пожежу. Загорання виникло у складальному цеху "Рівнепобутприлад". На гасіння ...

завантаження...