Погода Ужгород, Закарпаття 17 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 15 серпня 2018 року
  Останні новини:
   

Павло Клімкін: Угорська громада – це невід’ємна частина України

грудня 05
14:46 2017

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін підсумував враження від поїздки на Закарпаття у відеоблозі на своєму каналі в YouTube. Міністр підкреслив: "Маємо визнати, що недостатньо зробили для угорської громади. Але зараз якраз є шанс із цим надолужити".

Клімкін гостро розкритикував реальні недоліки у навчанні держаної мови в угорськомовних школах, пише Європейська Правда. 

"Немає вчителів, немає підручників, немає того простору спілкування", - підкреслив міністр. Урядовець константує, що угорська громада добре розуміє, що "без української мови шляху вперед немає".

"Угорська громада – це невід'ємна частина України...." - написав чиновник, -  "Коли інколи читаєш у соціальних мережах, що угорці – контрабандисти або сепаратисти – це повна бредятина. Просто маємо працювати".

Подібні новиниПопулярні новини

Закарпатець Томаш Лукач – про те, як підкорити столицю і стати одним із найуспішніших саунд-продюсерів України (Фото, відео)

    Закарпатець

Ще якихось шість років тому ніхто у Києві навіть не підозрював про існування Томаша Лукача, а нині він має у столиці власну студію звукозапису, до якої на кілька ...