Команда Закарпаття стала другою на Кубку України з пауерліфтингу (Фото)

Опубліковано:

У місті Коломия пройшли змагання за Кубок України з пауерліфтингу серед чоловіків і жінок, в яких взяли участь шестеро закарпатських спортсменів.

У ваговій категорії до 105 кг підтвердив своє реноме найсильнішого хустянин Богдан Міговк, котрий з сумою триборства 805 кг став переможцем. У категорії до 83 кг срібним призером став його земляк Віталій Фанта, а серед атлетів, вагою понад 120 кг “бронзу” здобув також представник Хуста Денис Бережник. У ваговій категорії до 83 кг бронзовим призером став наймолодший учасник нашої команди 20-річний студент УжНУ Максим Офіцинський.

Серед представниць прекрасної статі на коломийському помості змагалась єдина спортсменка із Закарпаття – хустянка Ірина Сенкевич, котра виборола “срібло” у ваговій категорії до 57 кг.

У підсумку командного заліку збірна Закарпаття посіла друге місце серед чоловіків з-поміж 17-ти областей України.